Soccer Match Leagues

11:45

Egnatia
vs
Skenderbeu

[-]
11:45

Kastrioti
vs
KF Tirana

[-]
82 '

Partizani
0 - 1
Vllaznia

[-]
FT

Carroi
1 - 5
Ordino

[-]
FT

FC Santa Coloma
1 - 1
UE Engordany

[-]
FT

Inter Escaldes
0 - 0
Atletic Escaldes

[-]
FT

Sant Julia
1 - 2
UE Santa Coloma

[-]
23:15

Boca Juniors
vs
Colon Santa FE

[-]
21:00

Independiente
vs
Godoy Cruz

[-]
41 '

San Lorenzo
1 - 0
Defensa y Justicia

[-]
FT

Union de Santa Fe
2 - 0
Patronato

[-]
69 '

Argentino de Quilmes
0 - 1
Dep. Merlo

[-]
62 '

Atlas
0 - 1
General Lamadrid

[-]
69 '

Central Cordoba
1 - 0
Leandro N. Alem

[-]
FT

Club Lujan
1 - 3
Claypole

[-]
71 '

El Porvenir
1 - 1
Dock Sud

[-]
68 '

Excursionistas
2 - 2
Berazategui

[-]
68 '

Midland
0 - 0
Real Pilar

[-]
65 '

San Martin Burzaco
0 - 1
Argentino de Merlo

[-]
70 '

Sportivo Italiano
0 - 0
Ituzaingo

[-]
67 '

Def. de Cambaceres
1 - 1
Deportivo Paraguayo

[-]
61 '

Puerto Nuevo
1 - 0
Juventud Unida S. M.

[-]
26 '

Deportivo Maipu
1 - 1
Atletico Atlanta

[-]
66 '

Gimnasia Jujuy
0 - 1
Ind. Rivadavia

[-]
52 '

Gimnasia Mendoza
2 - 2
Almirante Brown

[-]
HT '

Instituto
1 - 0
Barracas Central

[-]
13:00

Tajikistan W
vs
Maldives W

[-]
FT

Albany Creek
4 - 0
Gravatt

[-]
FT

Brisbane K.
1 - 8
The Lakes FC

[-]
FT

St. George Willawong
3 - 2
Western Spirit

[-]
AET

Floreat Athena
1 - 3
Adelaide United

[-]
FT

Austria Vienna II
0 - 1
Lafnitz

[-]
FT

Grazer
3 - 1
Wacker Innsbruck

[-]
FT

Hartberg
3 - 4
Austria Vienna

[-]
FT

LASK
3 - 1
Admira

[-]
FT

Rapid Vienna
0 - 3
Sturm Graz

[-]
FT

First Vienna W
7 - 0
Sudburgenland W

[-]
FT

Vorderland W
1 - 1
Neulengbach W

[-]
FT

Stripfing
1 - 0
Admira (Am)

[-]
FT

Reichenau
3 - 0
Kitzbuhel

[-]
FT

Telfs
4 - 0
SV Innsbruck

[-]
FT

Dornbirner SV
0 - 2
A. Lustenau (Am)

[-]
FT

Hohenems
3 - 1
Wolfurt

[-]
FT

Rotenberg
6 - 0
Bregenz

[-]
FT

Rothis
2 - 1
Lauterach

[-]
FT

Sabah Baku
1 - 2
Neftci Baku

[-]
FT

Sumqayit
0 - 0
Gabala

[-]
17:30

Al-Budaiya
vs
Al Khalidiyah

[-]
FT

Al-Hidd
2 - 1
Sitra

[-]
FT

Baranovici
2 - 2
Dnepr Mogilev

[-]
FT

Lokomotiv Gomel
0 - 3
Arsenal Dzyarzhynsk

[-]
FT

Volna Pinsk
2 - 2
Petrikov

[-]
FT

Energetik-BGU
2 - 2
Vitebsk

[-]
FT

Shakhtyor Soligorsk
1 - 0
Neman

[-]
FT

Smorgon
0 - 5
Din. Minsk

[-]
11:00

Din. Minsk W
vs
Neman W

[-]
67 '

Mouscron
1 - 1
Westerlo

[-]
FT

Virton
1 - 1
Deinze

[-]
16:00

Leuven W
vs
GBA Kontich W

[-]
27 '

Charleroi
0 - 1
KV Mechelen

[-]
27 '

Genk
0 - 0
Seraing

[-]
FT

Gent
2 - 1
Cercle Brugge KSV

[-]
FT

Oostende
2 - 2
Anderlecht

[-]
FT

Royale Union SG
1 - 2
Antwerp

[-]
FT

Francs Borains
1 - 0
Dessel

[-]
FT

Knokke
1 - 3
Boom

[-]
FT

Saint Eloois
3 - 1
Patro Eisden

[-]
FT

URSL Vise
1 - 2
Tienen

[-]
FT

Acren
2 - 3
Hamoir

[-]
FT

Verlaine
1 - 0
Couvin-Mariembourg

[-]
FT

Warnant
0 - 2
Waremme

[-]
FT

Gullegem
1 - 0
KRC Harelbeke

[-]
FT

Menen
2 - 1
Wetteren

[-]
13:00

Olsa Brakel
vs
Zwevezele

[-]
FT

Westhoek
0 - 2
Zelzate

[-]
FT

Aalst
0 - 1
Hades

[-]
28 '

Nacional Potosi
1 - 0
Real Potosi

[-]
23:30

The Strongest
vs
Always Ready

[-]
21:15

Tomayapo
vs
Bolivar

[-]
19:30

America de Villazon
vs
Rosario Central

[-]
19:30

Caracollo
vs
Sur-Car

[-]
17:20

Deportivo Shalon
vs
Em Huanuni

[-]
19:00

U. Sucre
vs
Atletico de Padilla

[-]
FT

Posusje
2 - 2
Siroki Brijeg

[-]
FT

Zeljeznicar
1 - 0
Leotar

[-]
28 '

Zrinjski
0 - 0
Sloboda

[-]
FT

Mladost DK
4 - 1
Gorazde

[-]
FT

TOSK Tesanj
0 - 2
GOSK Gabela

[-]
67 '

Botafogo U20
1 - 0
Atletico GO U20

[-]
69 '

Fluminense U20
1 - 0
America MG U20

[-]
66 '

Fortaleza U20
0 - 2
Vasco U20

[-]
71 '

Internacional U20
1 - 0
Bahia U20

[-]
27 '

Palmeiras U20
0 - 0
Cruzeiro U20

[-]
FT

Santos U20
1 - 0
Flamengo RJ U20

[-]
23:00

Acreano
vs
Rio Branco

[-]
21:00

Humaita
vs
Galvez

[-]
18:00

Avenida
vs
Guarany de Bage

[-]
14:00

EC Cruzeiro
vs
Brasil Farroupilha

[-]
18:00

Frederiquense
vs
Tupi RS

[-]
18:00

GE Bage
vs
EC Guarani

[-]
18:00

Lajeadense
vs
Inter Santa Maria

[-]
18:00

Passo Fundo
vs
GE Gloria

[-]
FT

America MG
1 - 1
Flamengo RJ

[-]
21:15

Athletico-PR
vs
Gremio

[-]
23:30

Atletico GO
vs
Cuiaba

[-]
27 '

Fluminense
1 - 0
Bragantino

[-]
28 '

Internacional
0 - 0
Bahia

[-]
27 '

Juventude
0 - 0
Santos

[-]
FT

Sao Paulo
0 - 0
Atletico-MG

[-]
21:15

Sport Recife
vs
Fortaleza

[-]
21:15

Botafogo RJ
vs
Sampaio Correa

[-]
FT

Coritiba
1 - 0
Guarani

[-]
00:00

Coritiba
vs
Guarani

[-]
27 '

Cruzeiro
0 - 0
CSA

[-]
21:15

Ponte Preta
vs
Brasil de Pelotas

[-]
25 '

America RN
0 - 0
Moto Club

[-]
20:00

Atletico-CE
vs
Paragominas

[-]
28 '

Cianorte
0 - 0
Aparecidense

[-]
20:00

Esportivo
vs
Ferroviaria

[-]
20:00

Guarany
vs
Campinense

[-]
64 '

Julho Esporte
1 - 0
ABC

[-]
20:00

SER Caxias
vs
Uniao Rondonopolis

[-]
27 '

Uberlandia
0 - 0
Joinville

[-]
FT

CSKA Sofia
2 - 1
Levski Sofia

[-]
FT

Ludogorets
3 - 1
Botev Vratsa

[-]
14:00

Botev Novi Pazar
vs
Ustrem Donchevo

[-]
FT

Botev Plovdiv II
1 - 0
Marek

[-]
FT

Litex Lovech
0 - 0
Dobrudzha

[-]
FT

Montana
0 - 2
Etar

[-]
FT

Neftochimic Burgas
1 - 3
Minyor Pernik

[-]
FT

Septemvri Sofia
7 - 0
Septemvri Simitli

[-]
FT

Spartak
1 - 0
Hebar

[-]
FT

Strumska Slava
1 - 0
Yantra Gabrovo

[-]
FT

Svoge
2 - 1
Sozopol

[-]
FT

Kiko
2 - 1
Majestic

[-]
FT

USFA
3 - 3
Vitesse

[-]
13:00

Flambeau du Centre
vs
Royal de Muramvya

[-]
13:00

Les Crocos
vs
Bumamuru

[-]
Postp.

Musongati
-
Le Messager Ngozi

[-]
13:00

New Oil
vs
Le Messager Ngozi

[-]
Postp.

Olympic S.
-
Bujumbura C.

[-]
Postp.

Vital'O
-
Dynamik

[-]
FT

Kirivong Sok Sen Chey
2 - 3
Boeung Ket

[-]
FT

Phnom Penh Crown
3 - 0
Angkor Tiger

[-]
FT

Tiffy Army
1 - 3
Svay Rieng

[-]
62 '

York Utd
2 - 1
Valour

[-]
20:00

Alberta
vs
MacEwan

[-]
19:15

Brock
vs
Western

[-]
FT

Calgary
0 - 0
Mount Royal

[-]
18:15

Cape Breton
vs
Acadia

[-]
21:00

Concordia
vs
Sherbrooke

[-]
20:15

Guelph
vs
Windsor

[-]
19:30

Laurentian
vs
Nipissing

[-]
19:15

Laurier
vs
Waterloo

[-]
18:30

McMaster
vs
Algoma

[-]
18:15

Mount Allison
vs
Saint Marys

[-]
19:30

Queens
vs
Carleton

[-]
FT

Saskatchewan
3 - 0
Lethbridge

[-]
18:15

StFX
vs
Memorial

[-]
19:15

Trent
vs
RMC

[-]
FT

Trinity Western
1 - 1
UFV

[-]
FT

UBC
3 - 3
UNBC

[-]
18:15

UNB
vs
UPEI

[-]
17:00

UQAM
vs
Laval

[-]
17:00

UQTR
vs
Montreal

[-]
FT

Victoria
1 - 1
Thompson Rivers

[-]
FT

Cobreloa
1 - 2
Arturo Fernandez Vial

[-]
FT

Copiapo
4 - 1
San Luis

[-]
23:00

Rangers
vs
S. Morning

[-]
FT

Nublense
1 - 2
S. Wanderers

[-]
19:30

U. De Chile
vs
Colo Colo

[-]
67 '

Limache
3 - 0
Deportes Colina

[-]
65 '

Recoleta
1 - 1
General Velasquez

[-]
FT

Beijing Sport University
0 - 1
Wuhan Three Towns

[-]
FT

Heilongjiang Ice City
1 - 1
Shaanxi Changan

[-]
FT

Xinjiang Tianshan
1 - 1
Guizhou

[-]
FT

Bucaramanga
2 - 1
America De Cali

[-]
23:05

Dep. Cali
vs
Pereira

[-]
21:00

Jaguares de Cordoba
vs
Millonarios

[-]
26 '

Patriotas
0 - 0
Deportes Tolima

[-]
21:00

Cortulua
vs
Bogota

[-]
20:30

U. Magdalena
vs
Barranquilla

[-]
FT

Cofutpa
4 - 1
Municipal Garabito

[-]
Awarded

CS Uruguay
3 - 0
Limon

[-]
01:00

Marineros
vs
Escorpiones

[-]
FT

Grecia
3 - 2
Santos DG

[-]
FT

Herediano
1 - 0
ADR Jicaral

[-]
23:00

Saprissa
vs
Zeledon

[-]
FT

Sporting San Jose
0 - 3
Alajuelense

[-]
FT

Gorica
3 - 4
Rijeka

[-]
FT

Hajduk Split
1 - 0
Lok. Zagreb

[-]
FT

Bijelo Brdo
2 - 2
Jarun

[-]
FT

Croatia Zmijavci
3 - 0
Opatija

[-]
FT

Orijent
0 - 1
Osijek 2

[-]
FT

Solin
0 - 2
Varazdin

[-]
14:30

Bistra
vs
Karlovac

[-]
09:00

Trnje
vs
Kurilovec

[-]
14:30

Bedem Ivankovo
vs
NASK Nasice

[-]
14:30

Kutjevo
vs
Granicar Zupanja

[-]
14:00

Sloga Mravince
vs
HNK Zadar

[-]
FT

CSD Barber
0 - 5
Willemstad

[-]
00:00

CSD Barber
vs
Willemstad

[-]
22:00

Sithoc
vs
Jong Holland

[-]
22:00

UNDEBA
vs
Victory Boys

[-]
FT

Vesta
0 - 0
SUBT

[-]
FT

Achyronas Liopetriou
3 - 0
Othellos Athienou

[-]
FT

Omonia 29th May
0 - 1
Olympias Lympion

[-]
FT

Omonia Aradippou
1 - 3
Chloraka

[-]
FT

AEL Limassol
0 - 1
Apollon

[-]
FT

Omonia
1 - 1
Paphos

[-]
FT

Jablonec
0 - 1
Liberec

[-]
FT

Mlada Boleslav
3 - 5
Slovacko

[-]
FT

Slavia Prague
4 - 1
Hradec Kralove

[-]
FT

Teplice
0 - 0
Sigma Olomouc

[-]
09:00

FK Pardubice W
vs
Plzen W

[-]
12:00

Slovacko W
vs
Liberec W

[-]
FT

Mas Taborsko
1 - 0
Chrudim

[-]
FT

Prostejov
0 - 1
Opava

[-]
FT

Sparta Prague B
2 - 3
Vlasim

[-]
FT

Varnsdorf
5 - 1
Trinec

[-]
FT

Sedlcany
0 - 4
Rokycany

[-]
FT

Humpolec
1 - 1
Zbrojovka Brno B

[-]
FT

Slavoj Polna
0 - 1
Zdirec n. D.

[-]
FT

Tasovice
2 - 0
Stara Rise

[-]
FT

Velka Bites
0 - 1
Lanzhot

[-]
FT

Prerov
5 - 2
Holesov

[-]
FT

Slavicin
0 - 2
Valasske Mezirici

[-]
FT

Sumperk
1 - 0
Strani

[-]
FT

Vsechovice
3 - 5
Bzenec

[-]
FT

Bilovec
0 - 4
Opava B

[-]
FT

Karvina B
5 - 0
Hermanice

[-]
FT

Polanka nad Odrou
1 - 0
Frenstat p. R.

[-]
14:30

Milevsko
vs
Olesnik

[-]
08:30

Trebon
vs
Jankov

[-]
13:30

Pusta Polom
vs
Fulnek

[-]
FT

FKM Jihlava
2 - 1
Rosice

[-]
FT

Unicov
0 - 4
Sigma Olomouc B

[-]
FT

Vrchovina
1 - 2
Slovacko B

[-]
FT

Zlin B
2 - 4
Otrokovice

[-]
13:30

Dolany
vs
Zabreh

[-]
13:30

Svitavy
vs
Holice

[-]
14:30

Nymburk
vs
FK Komarov

[-]
13:30

Pelhrimov
vs
Chotebor

[-]
13:00

Stitna nad Vlari
vs
Luhacovice

[-]
FT

Horsens
2 - 1
Nykobing

[-]
FT

Jammerbugt
1 - 0
Esbjerg

[-]
FT

AB Copenhagen
1 - 2
B.93

[-]
FT

Slagelse
1 - 1
BK Frem

[-]
11:00

Aalborg W
vs
KoldingQ W

[-]
13:00

Thisted FC W
vs
Brondby W

[-]
FT

Brondby
2 - 1
Aalborg

[-]
FT

Midtjylland
1 - 0
Randers FC

[-]
FT

Nordsjaelland
1 - 5
FC Copenhagen

[-]
67 '

Vejle
2 - 3
Silkeborg

[-]
FT

Viborg
1 - 1
Odense

[-]
20:00

Jarabacoa
vs
Vega Real

[-]
FT

AC Kuya
0 - 1
Maniema

[-]
FT

Don Bosco
2 - 1
Lubumbashi Sport

[-]
FT

Mazembe
4 - 0
Sanga Balende

[-]
FT

US Panda
1 - 2
St Eloi Lupopo

[-]
Postp.

Aucas
-
Barcelona SC

[-]
27 '

Dep. Cuenca
1 - 0
Olmedo

[-]
21:30

Macara
vs
Delfin

[-]
FT

Manta
2 - 2
LDU Quito

[-]
FT

Aguila
1 - 1
Luis Angel Firpo

[-]
21:15

Atletico Marte
vs
FAS

[-]
FT

Metapan
1 - 4
Chalatenango

[-]
21:00

Municipal Limeno
vs
Platense Municipal

[-]
FT

Santa Tecla
0 - 1
11 Deportivo

[-]
FT

Hashtag
1 - 4
Chipstead

[-]
FT

Arsenal
3 - 1
Tottenham

[-]
FT

Southampton
0 - 1
Wolves

[-]
11:00

Bristol City W
vs
Durham W

[-]
11:00

Charlton W
vs
Blackburn W

[-]
13:00

Liverpool W
vs
Crystal Palace W

[-]
13:00

London City Lionesses W
vs
Coventry United W

[-]
13:00

Sheffield Utd W
vs
Watford W

[-]
13:00

Sunderland W
vs
Lewes W

[-]
82 '

Arsenal W
4 - 0
Manchester City W

[-]
FT

Brighton W
0 - 1
Aston Villa W

[-]
FT

Manchester Utd W
1 - 6
Chelsea W

[-]
FT

Tottenham W
1 - 0
Reading W

[-]
FT

West Ham W
4 - 0
Leicester W

[-]
FT

Elva
1 - 4
Tammeka U21

[-]
FT

Parnu
0 - 2
Nomme Utd

[-]
FT

Kalju
3 - 2
Paide

[-]
FT

Narva
2 - 2
Kuressaare

[-]
FT

Tulevik
2 - 2
Flora

[-]
10:00

Czech Republic U17
vs
Lithuania U17

[-]
FT

Czech Republic U17
4 - 0
Lithuania U17

[-]
13:00

Sweden U17
vs
Latvia U17

[-]
Cancl.

Sweden U17
-
Latvia U17

[-]
FT

Croatia U17 W
7 - 0
Kazakhstan U17 W

[-]
FT

Gvardeyets
4 - 1
Alushta

[-]
FT

Kyzyltash
1 - 0
Rubin Yalta

[-]
FT

SKCHF Sevastopol
4 - 1
Ocean Kerch

[-]
FT

TSK Simferopol
1 - 0
Yevpatoriya

[-]
FT

07 Vestur Sorvagur
1 - 2
Vikingur

[-]
FT

B36 Torshavn
3 - 2
Streymur

[-]
FT

IF Fuglafjordur
1 - 5
Klaksvik

[-]
14:00

TB Tvoroyri
vs
HB Torshavn

[-]
FT

Toftir
0 - 1
NSI Runavik

[-]
Postp.

Ba
-
Suva

[-]
Postp.

Lautoka
-
Labasa

[-]
Postp.

Nadroga
-
Navua

[-]
Postp.

Rewa
-
Nadi

[-]
FT

KaPa
3 - 1
PEPO

[-]
FT

GBK Kokkola
2 - 2
OTP

[-]
FT

Narpes Kraft
4 - 0
JBK

[-]
FT

OLS Oulu
5 - 2
VIFK

[-]
12:00

PK-35 Helsinki W
vs
Jypk W

[-]
FT

AC Oulu
0 - 1
Haka

[-]
FT

HJK
0 - 1
Inter Turku

[-]
FT

Ilves
0 - 0
Honka

[-]
FT

KuPS
0 - 0
HIFK

[-]
FT

Mariehamn
4 - 2
KTP

[-]
FT

SJK
4 - 1
Lahti

[-]
FT

Rovaniemi
3 - 4
Gnistan

[-]
FT

Mikkelin
5 - 2
MuSa

[-]
FT

Paris SG W
4 - 0
Paris FC W

[-]
FT

Bordeaux
1 - 1
Rennes

[-]
FT

Brest
1 - 2
Metz

[-]
FT

Clermont
1 - 3
Monaco

[-]
42 '

Marseille
1 - 2
Lens

[-]
FT

Reims
3 - 1
Nantes

[-]
FT

Troyes
1 - 1
Angers

[-]
FT

Hamburger SV
2 - 2
Nurnberg

[-]
FT

Hannover
1 - 2
Sandhausen

[-]
FT

SG Dynamo Dresden
3 - 0
Werder Bremen

[-]
09:00

Bayern Munich 2 W
vs
Wolfsburg 2 W

[-]
FT

Turkgucu Munchen
2 - 1
Dortmund II

[-]
FT

Zwickau
0 - 0
Freiburg II

[-]
FT

Bochum
0 - 0
Stuttgart

[-]
FT

Freiburg
3 - 0
Augsburg

[-]
13:00

1.FC Nurnberg W
vs
Eintracht Frankfurt W

[-]
12:00

Arminia Bielefeld W
vs
Koln W

[-]
12:00

Meppen W
vs
SGS Essen W

[-]
FT

VfL Osnabruck U19
1 - 0
Chemnitzer FC U19

[-]
FT

Furth U19
3 - 1
Stuttgarter Kickers U19

[-]
09:00

Karlsruher SC U19
vs
Unterhaching U19

[-]
FT

Kassel U19
0 - 5
Heidenheim U19

[-]
FT

Mainz U19
7 - 1
Kaiserslautern U19

[-]
FT

Walldorf U19
0 - 2
Ingolstadt U19

[-]
FT

Duisburg U19
0 - 1
Wuppertaler U19

[-]
FT

Koln U19
6 - 1
Dusseldorf U19

[-]
FT

Oberhausen U19
1 - 1
B. Monchengladbach U19

[-]
FT

Paderborn U19
1 - 2
Viktoria Koln U19

[-]
FT

RW Essen U19
2 - 2
Bochum U19

[-]
FT

Schalke U19
5 - 0
Alemannia Aachen U19

[-]
FT

Rielasingen-Arlen
1 - 1
Freiberg

[-]
FT

Garching
1 - 1
Gundelfingen

[-]
FT

Ismaning
3 - 2
VfB Hallbergmoos-Goldach

[-]
FT

Schwabmunchen
3 - 3
Donaustauf

[-]
FT

Habenhauser
3 - 3
Hastedt

[-]
FT

Leher
9 - 0
Borgfeld

[-]
FT

Union 60 Bremen
0 - 0
SFL Bremerhaven

[-]
FT

Vatan Bremen
0 - 3
Brinkumer

[-]
FT

Werder Bremen III
3 - 2
Komet Arsten

[-]
FT

HEBC Hamburg
3 - 2
Rugenbergen

[-]
FT

Niendorfer TSV
5 - 1
Suderelbe

[-]
FT

Sasel
1 - 1
Paloma

[-]
FT

Friedberg
1 - 1
Eddersheim

[-]
FT

SV Steinbach
0 - 1
Erlensee

[-]
FT

Alfter
2 - 0
Fortuna Koln II

[-]
FT

Breinig
0 - 4
Frechen

[-]
FT

Eilendorf
1 - 2
VfL Vichttal

[-]
FT

FC Viktoria 08
0 - 3
Bergisch Gladbach

[-]
FT

Glesch-Paffendorf
1 - 2
Hurth

[-]
FT

Pesch
0 - 2
Hennef

[-]
FT

Siegburger
1 - 1
Friesdorf

[-]
FT

Wesseling-Urfeld
1 - 2
Freialdenhoven

[-]
FT

1.FC Monchengladbach
0 - 8
Jahn Hiesfeld

[-]
FT

DJK Teutonia St.Tonis
2 - 3
Dusseldorf-West

[-]
FT

FC Monheim
1 - 1
Schonnebeck

[-]
FT

FSV Duisburg
3 - 3
Niederwenigern

[-]
FT

Germania Ratingen
8 - 2
Cronenberger

[-]
FT

Hilden
3 - 3
SC Velbert

[-]
FT

SpVgg Sterkrade-Nord
2 - 4
Meerbusch

[-]
FT

SW Essen
0 - 1
Kleve

[-]
FT

TuRU Dusseldorf
2 - 0
Union Nettetal

[-]
FT

TVD Velbert
3 - 3
Bocholt

[-]
FT

Bersenbruck
2 - 1
Emden

[-]
FT

Eintracht Celle
1 - 4
Spelle-Venhaus

[-]
FT

Eintracht Northeim
0 - 4
Egestorf-Langreder

[-]
FT

Heeslinger
0 - 0
Lohne

[-]
FT

Lupo-Martini Wolfsburg
4 - 0
Arminia Hannover

[-]
FT

VfL Oldenburg
2 - 0
Rotenburger

[-]
FT

FC Merseburg
0 - 2
Plauen

[-]
FT

Nordhausen
3 - 2
Grimma

[-]
FT

CFC Hertha
4 - 1
RSV Eintracht

[-]
FT

Greifswald
4 - 2
Stern

[-]
FT

Hansa Rostock II
0 - 4
Stendal

[-]
FT

Hertha Zehlendorf
0 - 3
Torgelower Greif

[-]
FT

Neustrelitz
1 - 1
MSV Neuruppin

[-]
Postp.

Staaken
-
Seelow

[-]
FT

Gonsenheim
3 - 0
Engers

[-]
FT

Kaiserslautern II
3 - 1
Salmrohr

[-]
FT

Pfeddersheim
1 - 6
Arminia Ludwigshafen

[-]
FT

Speyer
3 - 4
Diefflen

[-]
FT

Eichede
7 - 1
Preussen Reinfeld

[-]
FT

Inter Turkspor Kiel
2 - 1
Frisia Risum-Lindholm

[-]
12:00

Lubeck II
vs
Pansdorf

[-]
FT

Pansdorf
2 - 2
Lubeck II

[-]
FT

Eintracht Rheine
3 - 0
Holzwickeder SC

[-]
FT

Ennepetal
0 - 3
Kaan-Marienborn

[-]
FT

FC Gutersloh
4 - 1
Preussen Munster 2

[-]
FT

Haltern
1 - 1
Erndtebruck

[-]
FT

Hammer SpVgg.
4 - 0
Westfalia Herne

[-]
FT

Schermbeck 2020
4 - 1
Finnentrop/Bamenohl

[-]
FT

SG Wattenscheid
0 - 2
ASC 09 Dortmund

[-]
FT

Siegen
3 - 1
RSV Meinerzhagen

[-]
FT

Sprockhovel
5 - 0
Westfalia Rhynern

[-]
FT

Vreden
0 - 5
Paderborn II

[-]
FT

Auerbach
3 - 2
Hertha Berlin II

[-]
FT

Furstenwalde
1 - 4
Babelsberg

[-]
FT

Lokomotive Leipzig
4 - 0
Halberstadt

[-]
FT

Holstein Kiel II
4 - 4
Norderstedt

[-]
Postp.

Luneburger Hansa
-
Oldenburg

[-]
FT

Teutonia Ottensen
2 - 1
Hamburger SV II

[-]
FT

Preussen Munster
0 - 0
Wuppertaler

[-]
FT

Acheron Kanalaki
2 - 1
O. Volos

[-]
FT

Apollon Larissa
0 - 3
AEL Larissa

[-]
13:00

Aris Soudas
vs
Diagoras

[-]
FT

Diagoras Vrachneikon
0 - 1
Panachaiki

[-]
FT

Edessaikos
1 - 3
Kozani FC

[-]
FT

Ethnikos Sochos
0 - 1
Ipato

[-]
13:00

Fikis
vs
Niki Volos

[-]
AET

Giouchtas
1 - 2
Agios Nikolaos

[-]
FT

Ilioupoli
2 - 0
Asteras Vlachioti

[-]
AET

Kallithea
2 - 1
Episkopi

[-]
FT

Karaiskakis
0 - 2
Xanthi FC

[-]
FT

Lefkimmi
2 - 1
Apollon Pontou

[-]
FT

Nea Artaki
1 - 2
Kifisias

[-]
Pen.

O.F. Ierapetra
0 - 0
Kalamata

[-]
13:00

PAE Egaleo
vs
PAE Chania

[-]
FT

Panagriniakos
0 - 2
AO Trikala

[-]
Cancl.

Pierikos
-
PO Triglia

[-]
FT

Pierikos
1 - 2
Iraklis 1908

[-]
FT

Poseidonas Michanionas
0 - 5
Levadiakos

[-]
FT

Rouf FC
0 - 3
Ergotelis

[-]
FT

Thesprotos
1 - 2
Almopos

[-]
Pen.

Thiseas Agria
2 - 2
Panserraikos

[-]
AET

Veria
0 - 1
Karditsa

[-]
FT

Asteras Tripolis
0 - 2
Olympiacos Piraeus

[-]
FT

Lamia
2 - 2
Panetolikos

[-]
FT

Panathinaikos
5 - 1
Volos

[-]
FT

PAOK
2 - 0
AEK Athens FC

[-]
01:00

Antigua
vs
Municipal

[-]
19:00

Deportivo Achuapa
vs
Solola

[-]
65 '

Nueva Concepcion
0 - 0
Malacateco

[-]
Postp.

Olimpia
-
Motagua

[-]
22:00

Platense
vs
UPNFM

[-]
23:00

Real Sociedad
vs
Real Espana

[-]
FT

Bekescsaba 1912
2 - 2
DVTK

[-]
FT

Budafoki
0 - 2
Haladas

[-]
FT

Dorogi
0 - 0
Budaorsi SC

[-]
FT

Gyor
3 - 1
Vasas

[-]
FT

III. Keruleti TVE
2 - 4
Ajka

[-]
FT

Nyiregyhaza
1 - 1
Csakvari

[-]
FT

Pecsi MFC
0 - 1
Siofok

[-]
FT

Szeged
2 - 0
Soroksar

[-]
FT

Szolnoki MAV
2 - 2
Kecskemeti TE

[-]
FT

Tiszakecske
1 - 2
Szentlorinc

[-]
FT

Balassagyarmat
0 - 1
Kozarmisleny SE

[-]
FT

Dabas-Gyon
0 - 1
MTK Budapest II

[-]
FT

ESMTK Budapest
1 - 0
Cegledi

[-]
FT

Ferencvaros II
0 - 3
Dunaujvaros PASE

[-]
FT

Gerjeni
1 - 3
Mohacsi

[-]
FT

Honved II
1 - 4
FC Dabas

[-]
FT

Makoi
1 - 0
Hodmezovasarhely FC

[-]
FT

Monori
0 - 2
Ivancsa

[-]
FT

Paks II
3 - 0
Rakosmenti KSK

[-]
FT

Vac
0 - 4
Szekszardi

[-]
FT

Bekescsaba 1912 II
1 - 0
Torokszentmiklos

[-]
14:00

Debrecen II
vs
SBTC

[-]
FT

Debreceni EAC
3 - 0
Eger SE

[-]
14:00

Eger SE
vs
Debreceni EAC

[-]
FT

Fuzesgyarmati SK
0 - 0
Tallya

[-]
FT

Hajduszoboszloi SE
6 - 1
Putnok

[-]
FT

Kazincbarcikai
7 - 0
Hidasnemeti VSC

[-]
FT

SBTC
1 - 5
Debrecen II

[-]
FT

Tiszafuredi
4 - 4
DVTK II

[-]
FT

Tiszaujvaros
2 - 1
Jaszberenyi

[-]
FT

Ujpest II
2 - 2
Senyo Carnifex

[-]
FT

Bicskei
1 - 2
Kelen

[-]
FT

BVSC-Zuglo
3 - 0
Balatonfuredi

[-]
FT

Erdi
0 - 2
SC Sopron

[-]
FT

Kaposvar
3 - 0
Andrashida

[-]
FT

Komaromi VSE
1 - 0
Gardony Varosi

[-]
FT

MOL Fehervar II
1 - 0
Papai Perutz

[-]
FT

Nagykanizsa
0 - 2
Tatabanya

[-]
FT

Puskas Academy II
2 - 3
Gyirmot II

[-]
FT

Zalaegerszegi II
2 - 1
Mosonmagyarovari TE

[-]
FT

Ferencvaros
3 - 1
Ujpest

[-]
FT

Kisvarda
2 - 1
Debrecen

[-]
FT

Persis Solo
2 - 0
PSG Pati

[-]
FT

PSCS Cilacap
1 - 0
PSIM Yogyakarta

[-]
Postp.

Al Diwaniya
-
Al Zawraa

[-]
FT

Al Kahraba
0 - 2
Al Shorta

[-]
FT

Al Talaba
1 - 0
Al Najaf

[-]
FT

Erbil
1 - 2
Baghdad

[-]
90 '

Naft Al-Basra
3 - 1
Al Minaa

[-]
FT

Beitar Tel Aviv
0 - 0
Agudat Sport Ashdod

[-]
FT

H. Akko
1 - 1
Nes Tziona

[-]
FT

H. Ironi Rishon
1 - 4
Hapoel Kfar Saba

[-]
FT

Ashdod
2 - 0
Beitar Jerusalem

[-]
FT

Maccabi Haifa
2 - 0
Maccabi Petah Tikva

[-]
FT

Netanya
0 - 2
Hapoel Hadera

[-]
FT

AS Roma U19
2 - 0
Verona U19

[-]
FT

Lecce U19
0 - 1
Genoa U19

[-]
FT

Spal U19
1 - 1
Cagliari U19

[-]
FT

Crotone U19
1 - 3
Perugia U19

[-]
FT

Udinese U19
2 - 1
Monza U19

[-]
FT

Empoli
4 - 2
Bologna

[-]
FT

Juventus
3 - 2
Sampdoria

[-]
FT

Lazio
3 - 2
AS Roma

[-]
39 '

Napoli
1 - 0
Cagliari

[-]
FT

Sassuolo
1 - 0
Salernitana

[-]
FT

Udinese
0 - 1
Fiorentina

[-]
Postp.

Inter W
-
AS Roma W

[-]
FT

Lazio W
1 - 6
Fiorentina W

[-]
Aban.

Sampdoria W
-
Pomigliano W

[-]
HT '

L.R. Vicenza
0 - 1
Cremonese

[-]
FT

Parma
1 - 1
Pisa

[-]
FT

Perugia
1 - 1
Alessandria

[-]
HT '

Ternana
1 - 0
Spal

[-]
FT

FeralpiSalo
3 - 2
Juventus U23

[-]
FT

Fiorenzuola
2 - 3
Seregno

[-]
FT

Giana Erminio
0 - 1
AlbinoLeffe

[-]
Aban.

Legnago Salus
-
Sudtirol

[-]
FT

Mantova
2 - 1
Piacenza

[-]
FT

Pergolettese
2 - 2
Virtus Verona

[-]
FT

Pro Patria
1 - 2
Padova

[-]
FT

Pro Vercelli
1 - 1
Trento

[-]
FT

Renate
3 - 0
Pro Sesto

[-]
FT

Triestina
2 - 0
Lecco

[-]
FT

Avellino
1 - 0
Potenza

[-]
FT

Bari
1 - 1
Paganese

[-]
FT

Campobasso
1 - 3
Fidelis Andria

[-]
FT

Foggia
1 - 1
Juve Stabia

[-]
FT

Monterosi FC
1 - 1
Palermo

[-]
FT

Picerno
2 - 1
ACR Messina

[-]
FT

Taranto
2 - 0
Latina

[-]
FT

Vibonese
1 - 4
Turris

[-]
FT

Virtus Francavilla
3 - 1
Monopoli

[-]
FT

Asti
0 - 0
Gozzano

[-]
FT

Borgosesia
1 - 1
Novara

[-]
FT

Bra
3 - 0
PDHA

[-]
FT

Citta di Varese
3 - 2
Fossano

[-]
FT

HSL Derthona
2 - 4
Chieri

[-]
FT

Imperia
4 - 0
Lavagnese

[-]
FT

Ligorna
2 - 0
Saluzzo

[-]
FT

Sanremese
2 - 0
Vado

[-]
Aban.

Sestri Levante
-
Casale

[-]
FT

Ticino
1 - 1
Caronnese

[-]
FT

Breno
2 - 2
Caravaggio

[-]
FT

Brusaporto
3 - 1
Leon

[-]
FT

Castellanzese
2 - 0
Vis Nova Giussano

[-]
13:00

Crema
vs
Arconatese

[-]
FT

Desenzano Calvina
2 - 0
Villa Valle

[-]
FT

Legnano
3 - 0
Folgore Caratese

[-]
FT

Olginatese
2 - 0
Real Calepina

[-]
FT

Ponte San Pietro
0 - 1
Ciserano-Bergamo

[-]
FT

SG City Nova
1 - 0
Sona

[-]
FT

USD Casatese
2 - 3
Franciacorta

[-]
FT

Adriese
0 - 1
Cjarlins Muzane

[-]
FT

ArzignanoChiampo
3 - 1
Montebelluna

[-]
FT

Cattolica Calcio
1 - 0
Ambrosiana

[-]
FT

Este
0 - 2
Union Clodiense

[-]
FT

Levico Terme
0 - 2
Cartigliano

[-]
FT

Luparense
4 - 2
Dolomiti Bellunesi

[-]
FT

Mestre
0 - 4
Delta Porto Tolle

[-]
FT

San Martino Speme
2 - 4
Campodarsego

[-]
FT

Spinea
1 - 1
Caldiero Terme

[-]
FT

Forli
1 - 1
Aglianese Calcio

[-]
FT

G.S. Bagnolese
2 - 2
Rimini

[-]
FT

Lentigione
2 - 1
Ghivizzano Borgo

[-]
FT

Prato
0 - 2
Alcione Milano

[-]
Aban.

Ravenna
-
Seravezza Pozzi

[-]
FT

Sammaurese
2 - 0
Correggese

[-]
FT

San Donnino
0 - 0
Real Forte Querceta

[-]
FT

Sasso Marconi
0 - 3
Ath. Carpi

[-]
FT

SCD Progresso
0 - 1
Mezzolara

[-]
FT

Tritium
2 - 2
Fanfulla

[-]
FT

Cannara
3 - 0
Pro Livorno

[-]
FT

Flaminia
2 - 2
Tiferno Lerchi

[-]
FT

Lornano Badesse
0 - 1
San Donato

[-]
FT

Montespaccato
2 - 0
Follonica Gavorrano

[-]
FT

Rieti
2 - 1
Foligno

[-]
FT

Scandicci
2 - 1
Poggibonsi

[-]
FT

Trestina
1 - 0
Sangiovannese

[-]
FT

Unipomezia
1 - 3
Arezzo

[-]
FT

Calcio Chieti
0 - 2
Fiuggi

[-]
FT

Castelfidardo
2 - 1
Porto D'Ascoli

[-]
13:00

Castelnuovo Vomano
vs
Fano

[-]
FT

Matese
1 - 2
Nereto

[-]
FT

Montegiorgio
0 - 2
ASD Pineto Calcio

[-]
FT

S. N. Notaresco
0 - 2
Trastevere Calcio

[-]
13:00

Sambenedettese
vs
Recanatese

[-]
FT

US Tolentino
1 - 0
Alto Casertano

[-]
FT

Vastese
1 - 1
Vastogirardi

[-]
FT

Afragolese
3 - 0
Carbonia

[-]
FT

Aprilia
1 - 0
Vis Artena

[-]
FT

Atletico Uri
1 - 2
Nuova Florida

[-]
FT

Calcio Giugliano
1 - 0
Ostia Mare

[-]
FT

Cynthialbalonga
0 - 1
Cassino

[-]
FT

Insieme Formia
0 - 2
Arzachena

[-]
FT

Lanusei Calcio
0 - 0
Torres

[-]
FT

Latte Dolce
2 - 1
Muravera

[-]
FT

R. Monterotondo
2 - 4
Gladiator

[-]
FT

Altamura
0 - 1
Gravina

[-]
FT

Brindisi
1 - 3
Bitonto

[-]
FT

Casarano
0 - 1
Bisceglie

[-]
FT

Citta di Fasano
1 - 1
Casertana

[-]
FT

Molfetta Calcio
1 - 1
Audace Cerignola

[-]
FT

Nocerina
2 - 1
Francavilla

[-]
FT

Rotonda
0 - 1
Mariglianese

[-]
FT

San Giorgio
0 - 1
Lavello

[-]
FT

Sorrento
0 - 2
Virtus Matino

[-]
FT

SS Nola 1925
2 - 1
A.C.D. Nardo

[-]
FT

Biancavilla
3 - 1
Licata

[-]
FT

Castrovillari
1 - 3
San Luca

[-]
FT

Cittanovese
0 - 1
S. Agata

[-]
FT

FC Messina
0 - 0
AS Acireale

[-]
FT

Giarre
0 - 1
Gelbison Cilento

[-]
FT

Rende
3 - 4
Paterno

[-]
FT

Sancataldese
0 - 1
Real Aversa

[-]
FT

Santa Maria Cilento
0 - 0
Lamezia Terme

[-]
FT

Trapani
0 - 1
Cavese

[-]
FT

Troina
1 - 2
Portici 1906

[-]
16:00

Mount Pleasant
vs
Waterhouse

[-]
13:30

Tivoli
vs
Cavalier

[-]
FT

Cerezo Osaka
1 - 2
Kashima Antlers

[-]
FT

Gamba Osaka
2 - 1
Kashiwa Reysol

[-]
FT

Hokkaido Consadole Sapporo
0 - 2
Sanfrecce Hiroshima

[-]
FT

Kawasaki Frontale
2 - 1
Shonan Bellmare

[-]
FT

Nagoya Grampus
1 - 0
Oita Trinita

[-]
FT

Mito
2 - 1
Kanazawa

[-]
FT

Okayama
1 - 1
Blaublitz

[-]
FT

Verdy
0 - 1
Machida

[-]
FT

Yamaga
2 - 1
Giravanz Kitakyushu

[-]
FT

Imabari
0 - 1
Grulla Morioka

[-]
FT

Kamatamare
0 - 1
YSCC

[-]
FT

Kumamoto
1 - 0
Fukushima Utd

[-]
FT

Tegevajaro Miyazaki
2 - 1
Azul Claro Numazu

[-]
FT

Toyama
0 - 2
Gainare Tottori

[-]
FT

Nojima Stella W
0 - 0
Parceiro Nagano W

[-]
FT

Al Hussein
2 - 4
Al Salt

[-]
90 '

Al-Faisaly Amman
0 - 1
Aqaba

[-]
90 '

Maan
1 - 3
Al Jazeera Amman

[-]
FT

Igilik
0 - 4
FK Kyran

[-]
FT

Aktobe
2 - 0
Zhetysu Taldykorgan

[-]
FT

Kyzylzhar
0 - 1
Turan

[-]
FT

Shakhtar Karagandy
1 - 1
K. Almaty

[-]
FT

Kakamega Homeboyz
1 - 0
Police FC

[-]
FT

Leopards
1 - 0
Tusker

[-]
FT

Sofapaka
3 - 1
Nairobi City

[-]
FT

Ulinzi Stars
1 - 0
Nzoia Sugar

[-]
FT

Drita
0 - 2
Gjilani

[-]
FT

Feronikeli
0 - 4
Prishtina

[-]
FT

Malisheva
0 - 0
FC Ballkani

[-]
FT

Al Kuwait
2 - 1
Kazma SC

[-]
FT

Alay Osh
1 - 0
Alga

[-]
Postp.

Ilbirs
-
Kara Balta

[-]
FT

BFC Daugavpils
1 - 5
Valmiera

[-]
Awarded

Noah
0 - 3
RFS

[-]
FT

Spartaks
1 - 0
Metta/LU

[-]
FT

Al Akhaa Al Ahli
0 - 1
Safa

[-]
FT

Nejmeh SC
5 - 0
Shabab El Bourj SC

[-]
FT

Hegelmann Litauen
1 - 1
Dziugas Telsiai

[-]
FT

Suduva
4 - 0
Banga

[-]
Postp.

FK Panevezys 2
-
Babrungas

[-]
FT

Riteriai 2
1 - 0
Silas

[-]
FT

Benfica
1 - 0
Victoria Rosport

[-]
FT

Dudelange
6 - 1
Ettelbruck

[-]
FT

Hesperange
0 - 1
UNA Strassen

[-]
FT

Hostert
0 - 1
Union Titus Petange

[-]
FT

Jeunesse Esch
1 - 0
Mondorf

[-]
FT

Niedercorn
0 - 2
Racing Luxembourg

[-]
FT

Rodange
1 - 2
Fola

[-]
FT

Wiltz
2 - 1
Differdange

[-]
FT

Big Bullets
0 - 1
Mighty Wanderers

[-]
FT

Civo Utd
1 - 0
Blue Eagles

[-]
FT

Kuala Lumpur City
3 - 1
Sri Pahang

[-]
FT

Penang
1 - 3
Sarawak Utd.

[-]
FT

Selangor
1 - 0
Perak

[-]
FT

Terengganu
2 - 0
Kuching City FC

[-]
19:00

Luqa
vs
Pieta Hotspurs

[-]
FT

Melita FC
0 - 0
Mqabba FC

[-]
19:00

St. Andrews
vs
Fgura

[-]
FT

Vittoriosa
3 - 1
St. George's FC

[-]
FT

Gzira
1 - 1
Birkirkara

[-]
27 '

Mosta
1 - 1
Balzan

[-]
FT

Sirens
2 - 2
Sliema

[-]
FT

Nouakchott King's
5 - 1
Ksar

[-]
22:00

Tapatio
vs
Atlante

[-]
FT

Club America
0 - 0
Guadalajara Chivas

[-]
FT

Toluca
1 - 2
Atl. San Luis

[-]
00:00

U.A.N.L.- Tigres
vs
U.N.A.M.- Pumas

[-]
FT

U.A.N.L.- Tigres
0 - 0
U.N.A.M.- Pumas

[-]
FT

Santos Laguna U20
4 - 1
Monterrey U20

[-]
14:00

Toluca U20
vs
Atl. San Luis U20

[-]
17:00

Atlas W
vs
Cruz Azul W

[-]
17:00

Montaneses
vs
Canoneros Marina

[-]
17:00

Yalmakan
vs
Lobos ULMX

[-]
01:30

Calor De San Pedro
vs
Cuautla

[-]
21:00

Huracanes Izcalli
vs
Guerreros De Xico

[-]
FT

Uruapan
6 - 1
Lobos Huerta

[-]
FT

Floresti
0 - 3
Milsami

[-]
FT

Petrocub
3 - 0
Balti

[-]
FT

Ulaanbaatar City
3 - 4
Athletic 220

[-]
FT

Berane
0 - 0
Arsenal Tivat

[-]