Soccer Fixture for All Leagues in Spain

Soccer Fixture for Spain

Spain: Copa Del Rey
Date Time Home Result Away
30 Nov 2021 15:00 Cayon - Huesca
30 Nov 2021 17:30 Naxara - Andorra
30 Nov 2021 18:00 Laguna - Granada CF
30 Nov 2021 18:00 Marchamalo - Valladolid
30 Nov 2021 18:00 Unami CP - Alaves
30 Nov 2021 18:00 Victoria CF - Villarreal
30 Nov 2021 19:00 Racing Rioja - Cartagena
30 Nov 2021 19:00 Teruel - Alcorcon
30 Nov 2021 19:00 Union Club Ceares - Gijon
30 Nov 2021 19:30 Sanluqueno - Sabadell
30 Nov 2021 20:00 Aguilas FC - Almeria
30 Nov 2021 20:00 Albacete - Ferrol
30 Nov 2021 20:00 CD Badajoz - Alcoyano
30 Nov 2021 20:00 Ebro - Celta Vigo
30 Nov 2021 20:00 Mollerussa - Getafe
30 Nov 2021 20:00 Montijo - Burgos CF
1 Dec 2021 15:30 Mensajero - Zaragoza
1 Dec 2021 17:30 Bergantinos - Tudelano
1 Dec 2021 18:00 Algeciras - Unionistas
1 Dec 2021 18:00 Brea - UD Ibiza
1 Dec 2021 18:00 Cordoba - Sevilla
1 Dec 2021 18:00 Gimnastica Segoviana - Mallorca
1 Dec 2021 18:00 Solares - Espanyol
1 Dec 2021 19:00 AD San Juan - San Sebastian Reyes
1 Dec 2021 19:00 Alzira - Fuenlabrada
1 Dec 2021 19:00 Mancha - Internacional de Madrid
1 Dec 2021 19:00 UCAM Murcia - Dep. La Coruna
1 Dec 2021 19:15 CF Talavera - Cornella
1 Dec 2021 19:30 Arenteiro - SD Logrones
1 Dec 2021 19:30 Calahorra - Baleares
1 Dec 2021 19:30 CE Europa - Amorebieta
1 Dec 2021 19:30 Extremadura UD - Zamora
1 Dec 2021 19:30 Linares - Gimnastic
1 Dec 2021 19:30 San Fernando - Leonesa
1 Dec 2021 20:00 CFI Alicante - Betis
1 Dec 2021 20:00 Panaderia - Real Sociedad
1 Dec 2021 20:00 San Roque - Mirandes
2 Dec 2021 18:00 Gernika - Eibar
2 Dec 2021 18:00 Guijuelo - Rayo Vallecano
2 Dec 2021 18:00 Huracan Melilla - Levante
2 Dec 2021 18:00 San Agustin - Osasuna
2 Dec 2021 18:30 Pena - Malaga
2 Dec 2021 18:30 Utrillas - Valencia
2 Dec 2021 19:00 Andratx - R. Oviedo
2 Dec 2021 19:00 Leioa - Elche
2 Dec 2021 19:00 Llanera - UD Logrones
2 Dec 2021 19:00 Palencia CA - R. Union
2 Dec 2021 19:00 Puertollano C.F. - Girona
2 Dec 2021 19:00 Pulpileno - Castellon
2 Dec 2021 19:00 Velez - Las Palmas
2 Dec 2021 19:15 Union Adarve - Lugo
2 Dec 2021 19:30 Cacereno - Ponferradina
2 Dec 2021 19:30 Eldense - Rayo Majadahonda
2 Dec 2021 19:45 Xerez D.F.C. - Leganes
2 Dec 2021 20:00 Ibiza Islas Pitiusas - Tenerife
2 Dec 2021 20:00 Villa de Fortuna - Cadiz CF
Spain: Laliga
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 13:00 Alaves - Celta Vigo
27 Nov 2021 15:15 Valencia - Rayo Vallecano
27 Nov 2021 17:30 Mallorca - Getafe
27 Nov 2021 20:00 Villarreal - Barcelona
28 Nov 2021 13:00 Betis - Levante
28 Nov 2021 15:15 Espanyol - Real Sociedad
28 Nov 2021 17:30 Cadiz CF - Atl. Madrid
28 Nov 2021 20:00 Real Madrid - Sevilla
29 Nov 2021 20:00 Osasuna - Elche
1 Dec 2021 20:00 Real Madrid - Ath Bilbao
3 Dec 2021 20:00 Granada CF - Alaves
Spain: Laliga2
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 15:00 Burgos CF - Malaga
27 Nov 2021 17:15 Almeria - Huesca
27 Nov 2021 17:15 Gijon - Fuenlabrada
27 Nov 2021 19:30 Valladolid - Cartagena
28 Nov 2021 13:00 Leganes - Las Palmas
28 Nov 2021 15:00 Amorebieta - Zaragoza
28 Nov 2021 15:00 UD Ibiza - Ponferradina
28 Nov 2021 17:15 Tenerife - R. Sociedad B
29 Nov 2021 20:00 Eibar - Girona
3 Dec 2021 20:00 Huesca - Valladolid
Spain: Primera Rfef - Group 1
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 16:00 CD Badajoz - SD Logrones
27 Nov 2021 16:00 San Sebastian Reyes - Ferrol
27 Nov 2021 18:00 Racing Santander - Unionistas
27 Nov 2021 18:00 R. Union - Zamora
28 Nov 2021 11:00 Calahorra - Leonesa
28 Nov 2021 11:00 Celta Vigo B - Extremadura UD
28 Nov 2021 11:00 Internacional de Madrid - Tudelano
28 Nov 2021 16:00 CF Talavera - Rayo Majadahonda
28 Nov 2021 16:00 Dep. La Coruna - Ath Bilbao B
Spain: Primera Rfef - Group 2
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 15:00 Linense - Villarreal B
27 Nov 2021 16:00 Barcelona B - San Fernando
27 Nov 2021 18:00 Castellon - Betis B
27 Nov 2021 18:00 Sabadell - Andorra
28 Nov 2021 11:00 Alcoyano - Cornella
28 Nov 2021 11:00 Linares - Real Madrid B
28 Nov 2021 15:00 Gimnastic - Baleares
28 Nov 2021 16:00 Sevilla FC B - Costa Brava
28 Nov 2021 16:00 UCAM Murcia - Algeciras
27 Nov 2021 16:00 Alcoyano - Cornella
Spain: Segunda Rfef - Group 1
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 16:00 Compostela - Real Aviles
27 Nov 2021 16:00 Palencia CA - Union Club Ceares
27 Nov 2021 18:00 Bergantinos - Coruxo FC
28 Nov 2021 11:00 CD Mostoles - Navalcarnero
28 Nov 2021 15:00 Arenteiro - Gimnastica Segoviana
28 Nov 2021 16:00 Marino de Luanco - Llanera
28 Nov 2021 16:00 Pontevedra - Arosa SC
28 Nov 2021 16:00 Salamanca - Langreo
28 Nov 2021 17:15 Leganes B - Union Adarve
Spain: Segunda Rfef - Group 2
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 15:00 UD Logrones B - Racing Santander B
27 Nov 2021 15:30 Mutilvera - Cayon
27 Nov 2021 17:00 Laredo - Racing Rioja
27 Nov 2021 17:00 Naxara - Osasuna B
27 Nov 2021 17:30 Gernika - Sestao
27 Nov 2021 18:00 Izarra - Pena
27 Nov 2021 18:00 Real Sociedad C - Burgos Promesas
28 Nov 2021 16:00 AD San Juan - Arenas Club
28 Nov 2021 16:00 Tropezon - CD Ardoi
27 Nov 2021 16:00 AD San Juan - Arenas Club
Spain: Segunda Rfef - Group 3
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 15:00 Brea - Tarazona
28 Nov 2021 11:00 Ejea - Ebro
28 Nov 2021 11:15 Formentera - Cerdanyola
28 Nov 2021 11:00 Huesca B - Teruel
28 Nov 2021 10:30 Numancia - Ibiza Islas Pitiusas
28 Nov 2021 11:00 Pena Deportiva - Lleida
28 Nov 2021 11:00 Prat - Andratx
28 Nov 2021 16:00 Badalona - CE Europa
28 Nov 2021 16:00 Terrassa - Espanyol B
27 Nov 2021 14:30 Huesca B - Teruel
27 Nov 2021 18:30 Ejea - Ebro
Spain: Segunda Rfef - Group 4
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 16:00 Montijo - CD Coria
27 Nov 2021 17:00 Cordoba - Merida AD
27 Nov 2021 18:00 Don Benito - Cadiz CF B
27 Nov 2021 19:00 Cacereno - Villanovense
28 Nov 2021 10:00 San Roque - Las Palmas B
28 Nov 2021 11:00 Antequera - Panaderia
28 Nov 2021 12:00 Mensajero - Ceuta
28 Nov 2021 12:00 San Fernando - Velez
28 Nov 2021 12:00 Tamaraceite - Xerez D.F.C.
Spain: Segunda Rfef - Group 5
Date Time Home Result Away
27 Nov 2021 15:30 Marchamalo - Levante B
28 Nov 2021 10:30 CF Intercity - Socuellamos
28 Nov 2021 11:00 Granada CF B - Pulpileno
28 Nov 2021 11:00 Mancha - La Nucia
28 Nov 2021 11:00 Mar Menor - Alzira
28 Nov 2021 11:00 Melilla - Hercules
28 Nov 2021 16:00 Aguilas FC - Eldense
28 Nov 2021 16:00 Puertollano C.F. - Murcia
28 Nov 2021 17:00 Toledo - El Ejido
27 Nov 2021 14:30 Granada CF B - Pulpileno
27 Nov 2021 17:00 Aguilas FC - Eldense
27 Nov 2021 17:00 Mancha - La Nucia
Spain: Tercera Rfef - Group 1
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 15:30 Alondras - Ponteareas
28 Nov 2021 17:00 Arnoia - Ourense CF
28 Nov 2021 15:30 Arzua - Dep. Fabril
28 Nov 2021 16:00 Estradense - Polvorin
28 Nov 2021 15:00 Racing Club Villalbes - Noia
28 Nov 2021 17:00 Rapido de Bouzas - Viveiro
28 Nov 2021 11:30 Silva SD - CD Choco
28 Nov 2021 16:00 Somozas - Sofan
27 Nov 2021 15:00 Arnoia - Ourense CF
27 Nov 2021 18:00 Rapido de Bouzas - Viveiro
Spain: Tercera Rfef - Group 10
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 11:00 Cabecense - Xerez CD
28 Nov 2021 15:30 Cartaya - Recreativo Huelva
28 Nov 2021 17:00 CD Gerena - Rota
28 Nov 2021 11:00 Conil - Antoniano
28 Nov 2021 11:00 Los Barrios - CD Utrera
28 Nov 2021 16:00 Pozoblanco - Tomares UD
28 Nov 2021 15:30 Puente Genil - Ceuta B
28 Nov 2021 11:00 Sevilla FC C - Ciudad de Lucena
27 Nov 2021 15:30 CD Gerena - Rota
Spain: Tercera Rfef - Group 11
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 11:00 Campos - Portmany
28 Nov 2021 17:00 Felanitx - Collerense
28 Nov 2021 17:00 Inter Ibiza - Constancia
28 Nov 2021 17:00 Manacor - Serverense
28 Nov 2021 11:00 Mercadal - Santanyi
28 Nov 2021 15:00 Murense - Llosetense
28 Nov 2021 17:00 Platges de Calvia - Binissalem
28 Nov 2021 17:00 Rotlet Molinar - Soller
28 Nov 2021 17:00 Son Veri - Mallorca B
27 Nov 2021 15:00 Rotlet Molinar - Soller
27 Nov 2021 15:30 Felanitx - Collerense
27 Nov 2021 15:30 Manacor - Serverense
27 Nov 2021 16:00 Inter Ibiza - Constancia
27 Nov 2021 16:30 Son Veri - Mallorca B
Spain: Tercera Rfef - Group 12
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 17:00 Arucas - Las Palmas C
28 Nov 2021 12:00 CD Buzanada - SD Tenisca
28 Nov 2021 12:00 Herbania - Villa Santa Brigida
28 Nov 2021 12:00 Las Zocas - La Cuadra
28 Nov 2021 12:00 Tenerife B - CD Marino
28 Nov 2021 17:00 Union Viera - Gran Tarajal
28 Nov 2021 12:00 Vera - Lanzarote
28 Nov 2021 17:00 Yaiza - Santa Ursula
27 Nov 2021 11:00 Arucas - Las Palmas C
27 Nov 2021 11:00 Union Viera - Gran Tarajal
27 Nov 2021 17:00 Yaiza - Santa Ursula
Spain: Tercera Rfef - Group 13
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 15:30 Archena - Bullense
28 Nov 2021 15:00 Cartagena FC - Lorca Deportiva
28 Nov 2021 15:15 Deportiva Minera - La Union
28 Nov 2021 11:00 EG El Palmar CF - Cartagena B
28 Nov 2021 10:30 Huercal-Overa - Yeclano
28 Nov 2021 15:30 Mazarron CF - UD Los Garres
28 Nov 2021 11:00 Real Murcia B - Racing Murcia
28 Nov 2021 11:00 UCAM Murcia B - CAP Ciudad de Murcia
Spain: Tercera Rfef - Group 14
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 16:00 Aceuchal - Miajadas
28 Nov 2021 16:00 Arroyo - Extremadura UD B
28 Nov 2021 11:00 Azuaga - Villafranca
28 Nov 2021 11:00 CD Calamonte - Llerenense
28 Nov 2021 15:30 Don Alvaro - Moralo
28 Nov 2021 16:00 Jerez CF - CD Badajoz B
28 Nov 2021 11:00 Trujillo - Diocesano
28 Nov 2021 10:45 UP Plasencia - Olivenza
Spain: Tercera Rfef - Group 15
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 17:00 Azkoyen - CD Corellano
28 Nov 2021 17:00 Beti Kozkor - Valle Egues
28 Nov 2021 15:30 CD Cantolagua - Burlades
28 Nov 2021 17:00 Cortes - Ezcabarte
28 Nov 2021 17:00 Huarte - Pamplona
28 Nov 2021 15:00 Murchante - Beti Onak
28 Nov 2021 11:00 Subiza - Cirbonero
28 Nov 2021 17:00 Txantrea - CD Gares
27 Nov 2021 14:30 Cortes - Ezcabarte
27 Nov 2021 15:00 Beti Kozkor - Valle Egues
27 Nov 2021 15:00 Huarte - Pamplona
27 Nov 2021 16:00 Txantrea - CD Gares
Spain: Tercera Rfef - Group 16
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 17:00 Agoncillo - CDFC Calzada
28 Nov 2021 16:00 Alfaro - Calahorra B
28 Nov 2021 15:30 Arnedo - Oyonesa
28 Nov 2021 10:30 Berceo - Haro Deportivo
28 Nov 2021 15:45 Casalarreina - Anguiano
28 Nov 2021 15:30 Cenicero - CF Rapid
28 Nov 2021 11:00 Varea - Yague
28 Nov 2021 16:00 Vianes - River Ebro
27 Nov 2021 16:00 Agoncillo - CDFC Calzada
Spain: Tercera Rfef - Group 17
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 14:30 Biescas - Calamocha
28 Nov 2021 11:00 Binefar - Belchite 97
28 Nov 2021 15:00 Borja - Atletico Monzon
28 Nov 2021 15:30 Caspe - CF Illueca
28 Nov 2021 15:00 Epila - Barbastro
28 Nov 2021 10:30 Giner Torrero - Carinena
28 Nov 2021 14:30 Robres - Santa Anastasia
28 Nov 2021 10:00 Zaragoza B - Utebo FC
Spain: Tercera Rfef - Group 18
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 17:00 Albacete B - Conquense
28 Nov 2021 11:00 Azuqueca - Guadalajara
28 Nov 2021 17:00 Hogar Alcarreno - Almansa
28 Nov 2021 11:00 Huracan de Balazote - Illescas
28 Nov 2021 15:30 Quintanar - Miguelturreno
28 Nov 2021 15:00 San Clemente - Villarrubia
28 Nov 2021 17:00 Tarancon - Villacanas
28 Nov 2021 11:00 Villarrobledo - Ciudad Real
27 Nov 2021 15:00 Albacete B - Conquense
27 Nov 2021 16:00 Hogar Alcarreno - Almansa
27 Nov 2021 16:00 Tarancon - Villacanas
28 Nov 2021 17:00 Torrijos 3 - 0 La Roda
Spain: Tercera Rfef - Group 2
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 16:30 Caudal Deportivo - EI San Martin
28 Nov 2021 14:45 CD Colunga - Gijon Industrial
28 Nov 2021 11:00 Covadonga - R. Oviedo B
28 Nov 2021 11:00 Gijon B - Real Titanico
28 Nov 2021 11:00 Langreo B - Luarca
28 Nov 2021 16:00 L'Entregu - SD Navarro CF
28 Nov 2021 11:00 Llanes - Mosconia
28 Nov 2021 10:45 Praviano - Lenense
28 Nov 2021 17:00 Roces - Basico Urraca
28 Nov 2021 15:00 Tuilla - Lealtad
27 Nov 2021 18:00 Roces - Basico Urraca
Spain: Tercera Rfef - Group 3
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 17:00 Barreda Balompie - Torina
28 Nov 2021 17:00 Castro - Escobedo
28 Nov 2021 16:00 CD Colindres - Selaya
28 Nov 2021 10:45 Guarnizo - Atletico Albericia
28 Nov 2021 10:45 Siete Villas - Naval Reinosa
28 Nov 2021 16:00 Textil Escudo - UD Samano
28 Nov 2021 17:00 UC Cartes - Torrelavega
28 Nov 2021 16:00 Vimenor - Noja
27 Nov 2021 14:30 UC Cartes - Torrelavega
27 Nov 2021 14:45 Barreda Balompie - Torina
27 Nov 2021 17:30 Castro - Escobedo
Spain: Tercera Rfef - Group 4
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 11:00 Alaves B - Beti Gazte
28 Nov 2021 17:00 Amurrio Club - Tolosa FC
28 Nov 2021 17:00 Aurrera Ondarroa - Portugalete
28 Nov 2021 16:00 Barakaldo - Uritarra
28 Nov 2021 17:00 Beasain - Basconia
28 Nov 2021 17:00 CD Vitoria - Leioa
28 Nov 2021 17:00 Lagun Onak - Urduliz
28 Nov 2021 17:00 Pasaia - San Ignacio
28 Nov 2021 10:00 Santuxu - Durango
28 Nov 2021 17:00 SD Deusto - Anaitasuna FT
27 Nov 2021 15:30 Aurrera Ondarroa - Portugalete
27 Nov 2021 15:30 Beasain - Basconia
27 Nov 2021 15:30 Pasaia - San Ignacio
27 Nov 2021 16:00 Amurrio Club - Tolosa FC
27 Nov 2021 16:00 Lagun Onak - Urduliz
27 Nov 2021 17:00 CD Vitoria - Leioa
27 Nov 2021 17:00 SD Deusto - Anaitasuna FT
Spain: Tercera Rfef - Group 5
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 11:00 Castelldefels - Peralada
28 Nov 2021 11:00 CE Manresa - Asco
28 Nov 2021 11:00 Girona B - Grama
28 Nov 2021 15:30 Olot - L Hospitalet
28 Nov 2021 11:00 Pobla Mafumet - San Cristobal CP
28 Nov 2021 11:30 UE Figueres - Guineueta
28 Nov 2021 17:00 Vilafranca - Granollers
28 Nov 2021 17:00 Vilassar de Mar - Sant Andreu
27 Nov 2021 16:00 Vilafranca - Granollers
Spain: Tercera Rfef - Group 6
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 17:00 Atzeneta - Roda
28 Nov 2021 17:00 Beniganim - Saguntino
28 Nov 2021 11:00 Castellon B - Hercules B
28 Nov 2021 15:30 Ilicitano - Silla CF
28 Nov 2021 17:00 Jove - Villarreal C
28 Nov 2021 16:00 Olimpic Xativa - Torrent
28 Nov 2021 16:00 Orihuela - Acero
28 Nov 2021 11:00 Valencia B - Torrellano
28 Nov 2021 15:30 Villajoyosa - Callosa
27 Nov 2021 15:00 Atzeneta - Roda
27 Nov 2021 15:30 Beniganim - Saguntino
27 Nov 2021 16:15 Jove - Villarreal C
Spain: Tercera Rfef - Group 7
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 10:30 AD Torrejon - Atl. Madrid B
28 Nov 2021 10:30 Alcorcon B - Carabanchel
28 Nov 2021 10:00 CDE Madrid - RSD Alcala
28 Nov 2021 15:30 Galapagar - Rayo Vallecano B
28 Nov 2021 10:30 Getafe B - Pozuelo de Alarcon
28 Nov 2021 11:00 Las Rozas - Colonia M.
28 Nov 2021 10:30 Parla - Complutense
28 Nov 2021 11:00 Tres Cantos - Paracuellos Antamira
28 Nov 2021 10:30 Trival Valderas - Villaviciosa
28 Nov 2021 11:00 Ursaria - Moratalaz
Spain: Tercera Rfef - Group 8
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 17:00 Atl. Astorga - Guijuelo
28 Nov 2021 15:15 Atl. Tordesillas - Palencia CF
28 Nov 2021 15:30 Ciudad Rodrigo CF - Leonesa B
28 Nov 2021 17:00 Colegios Diocesanos - Bembibre
28 Nov 2021 17:00 La Virgen - Almazan
28 Nov 2021 17:00 Mirandes B - Real Avila
28 Nov 2021 17:00 Numancia B - Ribert
28 Nov 2021 17:00 Santa Marta Tormes - Arandina
27 Nov 2021 14:30 Mirandes B - Real Avila
27 Nov 2021 14:45 La Virgen - Almazan
27 Nov 2021 15:00 Atl. Astorga - Guijuelo
27 Nov 2021 15:00 Colegios Diocesanos - Bembibre
27 Nov 2021 15:00 Numancia B - Ribert
27 Nov 2021 15:00 Santa Marta Tormes - Arandina
Spain: Tercera Rfef - Group 9
Date Time Home Result Away
28 Nov 2021 16:00 Alhaurin - Atletico de Porcuna
28 Nov 2021 11:00 Almeria B - Jaen
28 Nov 2021 16:30 CD Torreperogil - Motril
28 Nov 2021 16:00 El Palo - UD San Pedro
28 Nov 2021 11:00 Huetor Vega - Malaga B
28 Nov 2021 17:00 Intergym Melilla - Torremolinos
28 Nov 2021 11:00 Marbella - Huetor Tajar
28 Nov 2021 16:30 Torredonjimeno - Torre del Mar
27 Nov 2021 11:30 Intergym Melilla - Torremolinos