Soccer Match Leagues

16:00

Al Ahly Tripoli
vs
Stade Malien

[-]
16:00

Al Masry
vs
Rivers United

[-]
18:00

Berkane
vs
APR

[-]
16:30

Binga
vs
Zanaco

[-]
14:00

Cotonsport
vs
Nouadhibou

[-]
14:30

Enyimba
vs
Al-Ittihad

[-]
13:00

Gor Mahia
vs
Otoho d'Oyo

[-]
14:00

Interclube
vs
ASEC Mimosas

[-]
Postp.

Kabylie
-
Royal Leopards

[-]
13:30

Marumo Gallants
vs
Mazembe

[-]
14:00

Motema Pembe
vs
US Gendarmerie

[-]
15:00

Orlando Pirates
vs
LPRC Oiler

[-]
16:00

Pyramids
vs
Maniema

[-]
13:00

Red Arrows
vs
Simba

[-]
16:45

Saoura
vs
Hearts of Oak

[-]
17:00

Sfaxien
vs
Tusker

[-]
12:30

Vora
vs
Burreli

[-]
10:00

Atletic Escaldes
vs
Ordino

[-]
15:00

FC Santa Coloma
vs
Carroi

[-]
12:30

Inter Escaldes
vs
UE Santa Coloma

[-]
17:30

Sant Julia
vs
UE Engordany

[-]
14:00

Caala
vs
Bravos do Maquis

[-]
14:00

CD Lunda Sul
vs
Kabuscorp

[-]
14:00

Cuando Cubango
vs
Wiliete

[-]
15:00

Primeiro de Agosto
vs
Desportivo Huila

[-]
14:30

Sporting de Benguela
vs
Sagrada

[-]
20:00

Gimnasia L.P.
vs
Estudiantes L.P.

[-]
FT

Huracan
1 - 0
Racing Club

[-]
22:15

Independiente
vs
San Lorenzo

[-]
FT

Lanus
2 - 2
Rosario Central

[-]
FT

Talleres (R.E)
1 - 0
Villa San Carlos

[-]
20:00

Colegiales
vs
Los Andes

[-]
20:00

Sacachispas
vs
Justo Jose de Urquiza

[-]
21:00

Gimnasia y Tiro
vs
Chaco For Ever

[-]
11:00

Noah
vs
Van

[-]
22:00

Britannia
vs
Bubali

[-]
FT

Deportivo Nacional
7 - 4
United FC

[-]
09:30

East Timor
vs
Thailand

[-]
12:45

Singapore
vs
Myanmar

[-]
FT

Macarthur FC
1 - 0
Central Coast Mariners

[-]
45 '

Melbourne Victory
0 - 0
Perth Glory

[-]
13:30

LASK
vs
Ried

[-]
16:00

Rapid Vienna
vs
Austria Vienna

[-]
13:30

Wolfsberger
vs
Altach

[-]
12:00

Neftci Baku
vs
Sumqayit

[-]
14:15

Zira
vs
Gabala

[-]
11:00

Krumkachy
vs
Slavia Mozyr

[-]
19:00

Lierse K.
vs
Lommel SK

[-]
15:00

Westerlo
vs
Mouscron

[-]
17:00

Leuven W
vs
St. Liege W

[-]
15:00

Anderlecht
vs
Waregem

[-]
12:30

Beerschot VA
vs
Antwerp

[-]
20:00

KV Mechelen
vs
Genk

[-]
17:30

St. Liege
vs
Charleroi

[-]
14:00

Francs Borains
vs
URSL Vise

[-]
14:00

Saint Eloois
vs
Knokke

[-]
14:00

Tienen
vs
Mandel United

[-]
13:30

Hamoir
vs
Jette

[-]
13:30

Rebecquoise
vs
RAAL La Louviere

[-]
13:30

Solieres Sport
vs
Verlaine

[-]
13:30

Stockay-Warfusee
vs
Ganshoren

[-]
13:30

Waremme
vs
Entente Durbuy

[-]
13:30

Merelbeke
vs
Olsa Brakel

[-]
14:00

Westhoek
vs
Petegem

[-]
13:30

Zelzate
vs
Menen

[-]
13:30

Zwevezele
vs
Lokeren-Temse

[-]
13:30

Belisia Bilzen
vs
Hasselt

[-]
14:00

Diegem
vs
Cappellen

[-]
13:30

Pepingen
vs
K. Berchem Sport

[-]
15:00

Dragons
vs
Djeffa

[-]
15:00

Eternel
vs
Police

[-]
15:00

FC Loto
vs
Dadje

[-]
15:00

Real Sport
vs
Pantheres

[-]
15:00

Sitatunga
vs
Requins

[-]
19:00

Devonshire Colts
vs
Dandy Town Hornets

[-]
19:00

Southampton
vs
Somerset

[-]
19:00

X-Roads Warriors
vs
Robin Hood

[-]
19:00

Always Ready
vs
Bolivar

[-]
19:00

Independiente Petroleros
vs
Nacional Potosi

[-]
FT

Oriente Petrolero
2 - 0
Santa Cruz

[-]
19:00

Real Potosi
vs
Guabira

[-]
19:00

Royal Pari
vs
Blooming

[-]
19:00

The Strongest
vs
San Jose

[-]
14:00

Tuzla City
vs
Radnik Bijeljina

[-]
14:00

Zeljeznicar
vs
Siroki Brijeg

[-]
19:00

Atletico-MG
vs
Bragantino

[-]
19:00

Bahia
vs
Fluminense

[-]
22:00

Ceara
vs
America MG

[-]
19:00

Corinthians
vs
Gremio

[-]
22:00

Internacional
vs
Atletico GO

[-]
12:30

Lok. Sofia
vs
Ludogorets

[-]
14:45

Pirin Blagoevgrad
vs
CSKA Sofia

[-]
10:15

Slavia Sofia
vs
Lok. Plovdiv

[-]
12:00

Ustrem Donchevo
vs
Shumen 2007

[-]
12:00

Montana
vs
Maritsa Plovdiv

[-]
12:00

Septemvri Sofia
vs
Marek

[-]
12:00

Strumska Slava
vs
Spartak

[-]
12:00

Svoge
vs
Litex Lovech

[-]
12:00

Yantra Gabrovo
vs
Septemvri Simitli

[-]
15:30

Etoile Filante
vs
Royal

[-]
17:45

Kadiogo
vs
AS Douanes

[-]
13:00

Dynamik
vs
Rukinzo

[-]
13:00

Flambeau du Centre
vs
New Oil

[-]
13:00

Le Messager Ngozi
vs
Bumamuru

[-]
21:30

Forge
vs
Pacific FC

[-]
21:00

A. Italiano
vs
Curico Unido

[-]
21:00

Huachipato
vs
Melipilla

[-]
21:00

La Serena
vs
S. Wanderers

[-]
21:00

U. De Chile
vs
Union La Calera

[-]
21:00

U. Espanola
vs
Cobresal

[-]
11:35

Chengdu Rongcheng
vs
Guizhou

[-]
74 '

Wuhan Three Towns
2 - 1
Zhejiang Professional

[-]
FT

Dep. Cali
3 - 1
Atl. Nacional

[-]
23:05

Deportes Tolima
vs
Millonarios

[-]
21:00

Petrolera
vs
America De Cali

[-]
FT

Barrio Mexico
2 - 1
Marineros

[-]
19:00

Puntarenas FC
vs
Liberia

[-]
22:00

Alajuelense
vs
Santos DG

[-]
22:00

Herediano
vs
Saprissa

[-]
16:30

D. Zagreb
vs
Hajduk Split

[-]
14:00

Lok. Zagreb
vs
Sibenik

[-]
12:30

Bijelo Brdo
vs
Osijek 2

[-]
12:30

Croatia Zmijavci
vs
Cibalia

[-]
17:00

AEL Limassol
vs
Omonia

[-]
15:00

APOEL
vs
Paphos

[-]
14:00

Bohemians
vs
Jablonec

[-]
14:00

Mlada Boleslav
vs
FK Pardubice

[-]
14:00

Ostrava
vs
Ceske Budejovice

[-]
17:00

Slovacko
vs
Plzen

[-]
13:30

Brondby
vs
Midtjylland

[-]
17:00

Randers FC
vs
Odense

[-]
11:30

Sonderjyske
vs
Hvidovre IF

[-]
11:30

Groupe Bazano
vs
AS Vita Club

[-]
Postp.

Groupe Bazano
-
Renaissance

[-]
13:30

St Eloi Lupopo
vs
Don Bosco

[-]
12:30

Dayrout
vs
Telephonaat Beni Suef

[-]
21:00

11 Deportivo
vs
Aguila

[-]
21:00

Alianza FC
vs
Jocoro

[-]
21:00

FAS
vs
Chalatenango

[-]
21:15

Luis Angel Firpo
vs
Platense Municipal

[-]
14:30

QPR
vs
Stoke

[-]
12:30

Colchester
vs
Wigan

[-]
16:00

Kidderminster
vs
FC Halifax

[-]
12:15

Rochdale
vs
Plymouth

[-]
17:15

Salford
vs
Chesterfield

[-]
16:30

Aston Villa
vs
Leicester

[-]
14:00

Leeds
vs
Brentford

[-]
14:00

Manchester Utd
vs
Crystal Palace

[-]
14:00

Tottenham
vs
Norwich

[-]
12:00

Blackburn U23
vs
Manchester Utd U23

[-]
12:00

Blackburn W
vs
Sheffield Utd W

[-]
13:00

Everton W
vs
Durham W

[-]
12:00

Manchester Utd W
vs
Leicester W

[-]
12:00

Sunderland W
vs
Aston Villa W

[-]
14:00

Arsenal W
vs
Chelsea W

[-]
14:00

Chelsea W
vs
Arsenal W

[-]
13:00

Chorley W
vs
Bradford City W

[-]
11:00

Flora
vs
Levadia

[-]
11:00

Paide
vs
Kalju

[-]
12:30

Manzini Wanderers
vs
Royal Leopards

[-]
12:30

Milling Hotspurs
vs
Young Buffaloes

[-]
12:30

Moneni Pirates
vs
Tinyosi

[-]
15:00

Sidama Bunna
vs
Adama City

[-]
12:00

St. George
vs
Hawassa

[-]
FT

Ba
3 - 0
Navua

[-]
FT

Labasa
0 - 1
Nadi

[-]
Postp.

Nadi
-
Navua

[-]
FT

Nadroga
0 - 3
Rewa

[-]
Postp.

Nadroga
-
Lautoka

[-]
Postp.

Rewa
-
Ba

[-]
FT

Suva
2 - 1
Lautoka

[-]
12:30

Hauts Lyonnais
vs
Bourgoin Jallieu

[-]
14:00

Solidarite Scolaire
vs
Sarre Union

[-]
13:45

Lyon W
vs
Fleury 91 W

[-]
19:45

Bordeaux
vs
Lyon

[-]
14:00

Lorient
vs
Nantes

[-]
14:00

Monaco
vs
Metz

[-]
14:00

Montpellier
vs
Clermont

[-]
16:00

Nice
vs
Strasbourg

[-]
14:00

Reims
vs
Angers

[-]
12:00

St Etienne
vs
Rennes

[-]
14:15

Concarneau
vs
Stade Briochin

[-]
12:30

Hannover
vs
Hamburger SV

[-]
12:30

Heidenheim
vs
Regensburg

[-]
12:30

SG Dynamo Dresden
vs
Karlsruher SC

[-]
13:00

Andernach W
vs
Eintracht Frankfurt 2 W

[-]
13:00

Gutersloh W
vs
Meppen W

[-]
12:00

Freiburg II
vs
Duisburg

[-]
13:00

VfL Osnabruck
vs
TSV Havelse

[-]
16:30

B. Monchengladbach
vs
Freiburg

[-]
14:30

Stuttgart
vs
Hertha Berlin

[-]
15:00

Hoffenheim W
vs
Werder Bremen W

[-]
15:00

Koln W
vs
Sand W

[-]
12:00

SGS Essen W
vs
Freiburg W

[-]
12:00

Wolfsburg W
vs
Jena W

[-]
Postp.

Hansa Rostock U19
-
Cottbus U19

[-]
10:00

Hertha U19
vs
VfL Osnabruck U19

[-]
12:00

Viktoria Berlin U19
vs
Eimsbutteler U19

[-]
12:00

Werder Bremen U19
vs
Holstein Kiel U19

[-]
13:30

Augsburg U19
vs
Furth U19

[-]
12:00

Ulm U19
vs
Karlsruher SC U19

[-]
12:00

Bielefeld U19
vs
Preussen Munster U19

[-]
10:00

Duisburg U19
vs
RW Essen U19

[-]
Postp.

Dusseldorf U19
-
Viktoria Koln U19

[-]
10:00

Leverkusen U19
vs
Wuppertaler U19

[-]
10:00

Schalke U19
vs
Bochum U19

[-]
Postp.

Rielasingen-Arlen
-
TSV Ilshofen

[-]
Postp.

Garching
-
Deisenhofen

[-]
Postp.

Munich 1860 II
-
Donaustauf

[-]
14:00

Borgfeld
vs
Hemelingen

[-]
13:00

Komet Arsten
vs
Hastedt

[-]
12:00

Schwachhausen
vs
Vatan Bremen

[-]
14:30

SFL Bremerhaven
vs
Brinkumer

[-]
13:00

Union 60 Bremen
vs
Leher

[-]
13:00

Rugenbergen
vs
HEBC Hamburg

[-]
13:00

Tornesch
vs
Hamburger SV III

[-]
13:00

TSV Buchholz 08
vs
SC Victoria Hamburg

[-]
13:00

Bad Vilbel
vs
Hadamar

[-]
13:00

Friedberg
vs
RW Walldorf

[-]
13:00

Neuhof
vs
Alzenau

[-]
13:00

SV Steinbach
vs
Fulda-Lehnerz

[-]
13:30

Breinig
vs
Glesch-Paffendorf

[-]
14:00

Eilendorf
vs
Duren

[-]
13:30

FC Viktoria 08
vs
Deutz

[-]
14:00

Frechen
vs
VfL Vichttal

[-]
13:30

Freialdenhoven
vs
Hurth

[-]
14:00

Friesdorf
vs
Hennef

[-]
14:00

Siegburger
vs
Alfter

[-]
13:30

Wesseling-Urfeld
vs
Pesch

[-]
14:00

Baumberg
vs
Niederwenigern

[-]
14:30

Bocholt
vs
FSV Duisburg

[-]
14:00

Kray
vs
DJK Teutonia St.Tonis

[-]
14:15

SpVgg Sterkrade-Nord
vs
Germania Ratingen

[-]
14:00

SW Essen
vs
TuRU Dusseldorf

[-]
14:00

TVD Velbert
vs
FC Monheim

[-]
14:00

Bersenbruck
vs
Hagen/Uthlede

[-]
12:00

Rotenburger
vs
Heeslinger

[-]
14:00

VfL Oldenburg
vs
Emden

[-]
Postp.

Einheit Wernigerode
-
Grimma

[-]
Postp.

Erfurt
-
Oberlausitz

[-]
Postp.

FC Merseburg
-
Nordhausen

[-]
Postp.

Greifswald
-
CFC Hertha

[-]
Postp.

Hansa Rostock II
-
Seelow

[-]
Postp.

MSV Neuruppin
-
Stern

[-]
Postp.

Neustrelitz
-
Schwerin

[-]
Postp.

Stendal
-
Ludwigsfelder

[-]
Postp.

Gonsenheim
-
SG 2000 Mulheim-Karlich

[-]
Postp.

Kaiserslautern II
-
Eintracht Trier

[-]
Postp.

Salmrohr
-
TuS Koblenz

[-]
Postp.

Eckernforder SV
-
Frisia Risum-Lindholm

[-]
13:30

Erndtebruck
vs
Kaan-Marienborn

[-]
13:30

FC Gutersloh
vs
Ennepetal

[-]
13:30

Haltern
vs
Clarholz

[-]
13:30

Hammer SpVgg.
vs
Eintracht Rheine

[-]
15:00

Paderborn II
vs
ASC 09 Dortmund

[-]
13:30

Preussen Munster 2
vs
Finnentrop/Bamenohl

[-]
13:30

RSV Meinerzhagen
vs
Holzwickeder SC

[-]
Postp.

Siegen
-
SG Wattenscheid

[-]
13:00

Vreden
vs
Schermbeck 2020

[-]
14:15

Westfalia Herne
vs
Westfalia Rhynern

[-]
Postp.

Nurnberg II
-
Schweinfurt

[-]
12:00

Auerbach
vs
Furstenwalde

[-]
12:00

Lichtenberg
vs
Meuselwitz

[-]
12:00

Luckenwalde
vs
Energie Cottbus

[-]
12:00

TB Berlin
vs
Chemnitzer

[-]
12:00

Hannover II
vs
Luneburger Hansa

[-]
13:00

Hannoverscher SC
vs
Delmenhorst

[-]
13:00

Norderstedt
vs
Hamburger SV II

[-]
13:00

Teutonia Ottensen
vs
Lubeck

[-]
13:00

Mainz II
vs
Giessen

[-]
13:00

Offenbach
vs
Elversberg

[-]
Postp.

Schott Mainz
-
Aalen

[-]
Postp.

Lotte
-
Fortuna Koln

[-]
15:00

Asante Kotoko
vs
King Faisal

[-]
15:00

Ashanti
vs
Legon Cities

[-]
15:00

Berekum Chelsea
vs
Real Tamale

[-]
15:00

Dreams
vs
Bibiani Gold Stars

[-]
15:00

Great Olympics
vs
Bechem United

[-]
15:00

Mons Calpe
vs
Magpies

[-]
17:30

St Josephs
vs
Lincoln Red Imps

[-]
13:00

A. Asteras
vs
Alexandroupoli

[-]
13:00

Ethnikos Sochos
vs
M. Alexandros Orfaniou

[-]
13:00

F.C. Pandramaikos
vs
Aris Avatou

[-]
13:00

Orfeas Xanthi
vs
Chrisoupolis

[-]
13:00

Plagia
vs
Doxa Dramas

[-]
13:00

Thermaikos FC
vs
Apollon Paralimniou

[-]
13:00

Edessaikos
vs
Poseidonas Michanionas

[-]
13:00

Kozani
vs
AS Giannitsa

[-]
13:00

Lefkimmi
vs
Agios Matthaios

[-]
13:00

M. Alexandros Trikala
vs
Asteras Kalirachis

[-]
13:00

Thyella Sarakinoi
vs
Iraklis Ampelokipi

[-]
Awarded

Amvrysseas
3 - 0
Aetos Makrychoriou

[-]
13:00

Ethnikos Neou
vs
Atalanti

[-]
13:00

Fikis
vs
Atromitos Palamas

[-]
13:00

Ipato
vs
Thiseas Agria

[-]
13:00

Nea Artaki
vs
Dimitra Efxeinoupolis

[-]
13:00

Aias Gastounis
vs
Anagennisi Arta

[-]
13:00

Diagoras Vrachneikon
vs
Panagriniakos

[-]
13:00

Diavolitsi
vs
PAO Varda

[-]
12:30

Ethnikos Skoulikadou
vs
Panachaiki

[-]
Awarded

Panegialios FC
3 - 0
Amvrakikos Loutrou

[-]
13:00

Tilikratis L.
vs
Acheron Kanalaki

[-]
11:30

Agios Ierotheos
vs
Santorini

[-]
13:00

Aris Skalas
vs
Fostiras

[-]
13:00

Ermionidas-Ermis
vs
Charavgiakos

[-]
13:00

Ermis Meligous
vs
Mykonos

[-]
13:00

Ilioupoli
vs
Foinikas N. Epidavrou

[-]
10:30

Aiolikos
vs
Pyliou

[-]
13:00

Ethnikos Piraeus
vs
Aittitos Spata

[-]
13:00

Keratsini
vs
Karavas

[-]
13:00

Kyanos A. V.
vs
Thyella D.

[-]
13:00

Proodeftiki
vs
Aias

[-]
13:00

Almyros Gaziou
vs
AE Neapolis

[-]
13:00

Aris Soudas
vs
Agios Nikolaos

[-]
13:00

Atsalenios
vs
Poros

[-]
13:00

Giouchtas
vs
Ierapetra

[-]
13:00

Panionios
vs
Rouf FC

[-]
17:30

AEK Athens FC
vs
Panathinaikos

[-]
17:30

Aris
vs
Asteras Tripolis

[-]
15:15

Ionikos
vs
PAOK

[-]
12:45

AEL Larissa
vs
Veria

[-]
12:45

Almopos
vs
Thesprotos

[-]
12:45

AO Trikala
vs
Apollon Pontou

[-]
13:00

Apollon Larissa
vs
Iraklis 1908

[-]
Postp.

Asteras Vlachioti
-
Kalamata

[-]
13:00

Diagoras
vs
AEK Athens FC B

[-]
13:00

Ergotelis
vs
Panathinaikos B

[-]
15:00

Kallithea
vs
Levadiakos

[-]
12:45

Niki Volos
vs
Xanthi FC

[-]
13:00

O. Volos
vs
Pierikos

[-]
12:45

O.F. Ierapetra
vs
Rodos

[-]
12:45

Olympiacos Piraeus B
vs
Panserraikos

[-]
12:45

PAE Chania
vs
Kifisias

[-]
13:00

PAE Egaleo
vs
Irodotos

[-]
12:45

PAOK B
vs
Karditsa

[-]
12:45

Zakynthos
vs
Episkopi

[-]
17:00

Iztapa
vs
Coban Imperial

[-]
17:00

Malacateco
vs
Nueva Concepcion

[-]
17:00

Municipal
vs
Antigua

[-]
17:00

Santa Lucia
vs
Guastatoya

[-]
17:00

Solola
vs
Deportivo Achuapa

[-]
17:00

Xelaju
vs
Comunicaciones

[-]
FT

Motagua
1 - 1
Real Espana

[-]
22:00

Olimpia
vs
Vida

[-]
73 '

Hong Kong Rangers
1 - 4
Kitchee

[-]
09:30

Lee Man Warriors
vs
HK U23

[-]
16:00

Ajka
vs
Csakvari

[-]
17:30

Budafoki
vs
DVTK

[-]
12:00

Budaorsi SC
vs
Siofok

[-]
12:00

Dorogi
vs
Gyor

[-]
16:00

Haladas
vs
Szolnoki MAV

[-]
12:00

III. Keruleti TVE
vs
Bekescsaba 1912

[-]
16:00

Soroksar
vs
Vasas

[-]
16:00

Szeged
vs
Nyiregyhaza

[-]
12:00

Szentlorinc
vs
Kecskemeti TE

[-]
12:00

Tiszakecske
vs
Pecsi MFC

[-]
12:00

Dabas-Gyon
vs
ESMTK Budapest

[-]
12:00

Hodmezovasarhely FC
vs
Cegledi

[-]
12:00

Ivancsa
vs
Ferencvaros II

[-]
14:00

Kozarmisleny SE
vs
Mohacsi

[-]
12:00

Monori
vs
Makoi

[-]
12:00

MTK Budapest II
vs
Honved II

[-]
10:00

Paks II
vs
Gerjeni

[-]
12:00

Rakosmenti KSK
vs
FC Dabas

[-]
12:00

Szekszardi
vs
Dunaujvaros PASE

[-]
12:00

Vac
vs
Balassagyarmat

[-]
12:00

Debrecen II
vs
Hajduszoboszloi SE

[-]
10:00

DVTK II
vs
Debreceni EAC

[-]
12:00

Fuzesgyarmati SK
vs
Bekescsaba 1912 II

[-]
12:00

Hidasnemeti VSC
vs
Putnok

[-]
12:00

SBTC
vs
BKV Elore

[-]
12:00

Senyo Carnifex
vs
Kisvarda II

[-]
12:00

Tallya
vs
Eger SE

[-]
12:00

Tiszafuredi
vs
Kazincbarcikai

[-]
12:00

Torokszentmiklos
vs
Jaszberenyi

[-]
10:00

Ujpest II
vs
Tiszaujvaros

[-]
15:00

Bicskei
vs
Erdi

[-]
12:00

Gardony Varosi
vs
BVSC-Zuglo

[-]
10:00

Gyirmot II
vs
Andrashida

[-]
10:00

Gyor II
vs
Tatabanya

[-]
12:00

Kelen
vs
Balatonfuredi

[-]
12:00

Komaromi VSE
vs
Veszprem

[-]
12:00

Mosonmagyarovari TE
vs
Kaposvar

[-]
10:00

Puskas Academy II
vs
MOL Fehervar II

[-]
13:00

SC Sopron
vs
Papai Perutz

[-]
12:00

Zalaegerszegi II
vs
Nagykanizsa

[-]
12:30

Kisvarda
vs
MOL Fehervar

[-]
15:00

MTK Budapest
vs
Ujpest

[-]
14:00

Kerala Blasters
vs
Odisha

[-]
FT

Andamans and Nicobar
1 - 5
Lakshadweep

[-]
09:30

Delhi
vs
Punjab

[-]
FT

Haryana
6 - 0
Uttarakhand

[-]
07:00

Jharkhand
vs
Odisha

[-]
09:30

Kerala FC
vs
Pondicherry

[-]
09:00

Rajasthan
vs
Maharashtra

[-]
13:45

Arema FC
vs
Bali United

[-]
11:00

Persiraja Aceh
vs
Borneo

[-]
11:30

Fajr Sepasi
vs
Foolad

[-]
11:30

Nassaji Mazandaran
vs
Shahr Khodrou

[-]
11:30

Tractor
vs
Aluminium Arak

[-]
11:30

Zob Ahan
vs
Mes Rafsanjan

[-]
12:30

Hapoel Bueine
vs
Hapoel Bnei Faradis

[-]
18:45

Beitar Jerusalem
vs
Maccabi Tel Aviv

[-]
17:30

Hapoel Tel Aviv
vs
Hapoel Jerusalem

[-]
18:15

Nof Hagalil
vs
Maccabi Haifa

[-]
13:30

AS Roma U19
vs
Sampdoria U19

[-]
12:00

Empoli U19
vs
Atalanta U19

[-]
09:45

Lecce U19
vs
Fiorentina U19

[-]
16:00

Sassuolo U19
vs
Bologna U19

[-]
10:00

Torino U19
vs
Cagliari U19

[-]
11:30

Bologna
vs
Fiorentina

[-]
19:45

Juventus
vs
Genoa

[-]
17:00

Sampdoria
vs
Lazio

[-]
14:00

Spezia
vs
Sassuolo

[-]
14:00

Venezia
vs
Verona

[-]
13:30

AC Milan W
vs
Inter W

[-]
13:30

Napoli W
vs
Empoli W

[-]
11:30

Sampdoria W
vs
AS Roma W

[-]
19:30

Alessandria
vs
Cittadella

[-]
13:00

Ascoli
vs
Parma

[-]
15:15

Brescia
vs
Monza

[-]
13:00

Como
vs
Pisa

[-]
13:30

Giana Erminio
vs
Padova

[-]
13:30

Piacenza
vs
Lecco

[-]
13:30

Pro Vercelli
vs
Triestina

[-]
13:30

Renate
vs
Juventus U23

[-]
13:30

Sudtirol
vs
Fiorenzuola

[-]
13:30

Ancona-Matelica
vs
Siena

[-]
13:30

Cesena
vs
Montevarchi

[-]
13:30

Grosseto
vs
Pescara

[-]
13:30

Imolese
vs
Modena

[-]
13:30

Pistoiese
vs
Gubbio

[-]
13:30

Reggiana
vs
Fermana

[-]
12:30

Vis Pesaro
vs
Olbia

[-]
13:30

Viterbese
vs
Entella

[-]
11:00

Catanzaro
vs
Foggia

[-]
16:30

Fidelis Andria
vs
Picerno

[-]
13:30

Latina
vs
Catania

[-]
16:30

Paganese
vs
Juve Stabia

[-]
19:30

Palermo
vs
Monopoli

[-]
16:30

Potenza
vs
Turris

[-]
16:30

Taranto
vs
ACR Messina

[-]
11:00

Vibonese
vs
Campobasso

[-]
16:30

Virtus Francavilla
vs
Monterosi FC

[-]
13:30

Caronnese
vs
Borgosesia

[-]
13:30

Casale
vs
Chieri

[-]
13:30

Fossano
vs
Lavagnese

[-]
13:30

HSL Derthona
vs
Bra

[-]
13:30

PDHA
vs
Novara

[-]
13:30

Saluzzo
vs
Gozzano

[-]
14:00

Sanremese
vs
Imperia

[-]
13:30

Sestri Levante
vs
Ligorna

[-]
13:30

Ticino
vs
Citta di Varese

[-]
13:30

Vado
vs
Asti

[-]
13:30

Brusaporto
vs
Folgore Caratese

[-]
13:30

Castellanzese
vs
Real Calepina

[-]
13:30

Ciserano-Bergamo
vs
Olginatese

[-]
13:30

Legnano
vs
Franciacorta

[-]
17:00

Leon
vs
Breno

[-]
13:30

Ponte San Pietro
vs
Arconatese

[-]
13:30

SG City Nova
vs
Caravaggio

[-]
13:30

Sona
vs
USD Casatese

[-]
13:30

Villa Valle
vs
Crema

[-]
13:30

Vis Nova Giussano
vs
Desenzano Calvina

[-]
13:30

Adriese
vs
Cattolica Calcio

[-]
13:30

Ambrosiana
vs
Caldiero Terme

[-]
13:30

ArzignanoChiampo
vs
Levico Terme

[-]
13:30

Campodarsego
vs
Cjarlins Muzane

[-]
13:30

Cartigliano
vs
Dolomiti Bellunesi

[-]
13:30

Este
vs
Spinea

[-]
13:30

Montebelluna
vs
Delta Porto Tolle

[-]
13:30

San Martino Speme
vs
Luparense

[-]
13:30

Union Clodiense
vs
Mestre

[-]
13:30

Aglianese Calcio
vs
Ath. Carpi

[-]
13:30

Alcione Milano
vs
Rimini

[-]
13:30

Correggese
vs
Seravezza Pozzi

[-]
13:30

Fanfulla
vs
Ghivizzano Borgo

[-]
13:30

Mezzolara
vs
Lentigione

[-]
13:30

Ravenna
vs
Tritium

[-]
13:30

Real Forte Querceta
vs
Sasso Marconi

[-]
13:30

Sammaurese
vs
Forli

[-]
13:30

San Donnino
vs
G.S. Bagnolese

[-]
13:30

SCD Progresso
vs
Prato

[-]
13:30

Arezzo
vs
Pro Livorno

[-]
13:30

ASD Cascina
vs
Unipomezia

[-]
13:30

Foligno
vs
Pianese

[-]
13:30

Follonica Gavorrano
vs
Scandicci

[-]
13:30

Montespaccato
vs
Cannara

[-]
13:30

Rieti
vs
Flaminia

[-]
13:30

San Donato
vs
Tiferno Lerchi

[-]
13:30

Sangiovannese
vs
Poggibonsi

[-]
13:30

Trestina
vs
Lornano Badesse

[-]
13:30

Alto Casertano
vs
Castelfidardo

[-]
13:30

ASD Pineto Calcio
vs
Matese

[-]
13:30

Fiuggi
vs
Vastogirardi

[-]
13:30

Montegiorgio
vs
Calcio Chieti

[-]
13:30

Nereto
vs
Porto D'Ascoli

[-]
13:30

Recanatese
vs
Vastese

[-]
13:30

Sambenedettese
vs
Castelnuovo Vomano

[-]
13:30

Trastevere Calcio
vs
Fano

[-]
13:30

US Tolentino
vs
S. N. Notaresco

[-]
13:30

Arzachena
vs
Carbonia

[-]
13:30

Calcio Giugliano
vs
Latte Dolce

[-]
13:30

Cassino
vs
Aprilia

[-]
13:30

Cynthialbalonga
vs
Afragolese

[-]
13:30

Lanusei Calcio
vs
Atletico Uri

[-]
13:30

Nuova Florida
vs
Muravera

[-]
13:30

Ostia Mare
vs
Gladiator

[-]
13:30

R. Monterotondo
vs
Insieme Formia

[-]
Postp.

Torres
-
Vis Artena

[-]
14:00

A.C.D. Nardo
vs
Rotonda

[-]
14:00

Altamura
vs
Citta di Fasano

[-]
14:00

Audace Cerignola
vs
Francavilla

[-]
13:30

Bisceglie
vs
San Giorgio

[-]
13:30

Casarano
vs
Molfetta Calcio

[-]
13:30

Casertana
vs
Brindisi

[-]
13:30

Gravina
vs
Sorrento

[-]
13:30

Lavello
vs
Bitonto

[-]
13:30

SS Nola 1925
vs
Nocerina

[-]
13:30

Virtus Matino
vs
Mariglianese

[-]
13:30

Biancavilla
vs
Rende

[-]
13:30

Castrovillari
vs
Sancataldese

[-]
13:30

FC Messina
vs
Troina

[-]
13:30

Gelbison Cilento
vs
AS Acireale

[-]
13:30

Giarre
vs
Santa Maria Cilento

[-]
13:30

Lamezia Terme
vs
Cavese

[-]
13:30

Licata
vs
Trapani

[-]
13:30

Portici 1906
vs
S. Agata

[-]
13:30

Real Aversa
vs
Paterno

[-]
13:30

San Luca
vs
Cittanovese

[-]
15:30

Bouake
vs
Bassam

[-]
18:00

Korhogo
vs
SOL

[-]
15:30

Lys Sassandra
vs
San Pedro

[-]
FT

Albirex Niigata
0 - 2
Machida

[-]
FT

Ehime
1 - 1
Renofa Yamaguchi

[-]
FT

Iwata
2 - 1
Blaublitz

[-]
FT

Kofu
3 - 3
Mito

[-]
FT

Kyoto
0 - 0
Kanazawa

[-]
FT

Montedio Yamagata
5 - 1
Giravanz Kitakyushu

[-]
FT

Okayama
1 - 3
Chiba

[-]
FT

Omiya Ardija
3 - 1
Kusatsu

[-]
FT

Tochigi
1 - 2
Ryukyu

[-]
FT

Verdy
3 - 0
Sagamihara

[-]
FT

Yamaga
1 - 2
V-Varen Nagasaki

[-]
FT

Azul Claro Numazu
1 - 1
Grulla Morioka

[-]
FT

Fujieda MYFC
0 - 3
YSCC

[-]
FT

Fukushima Utd
1 - 1
Kamatamare

[-]
FT

Gainare Tottori
3 - 0
Vanraure

[-]
FT

Kumamoto
2 - 0
Gifu

[-]
FT

Nagano
0 - 0
Imabari

[-]
FT

Toyama
1 - 1
Kagoshima Utd

[-]
12:00

KCB
vs
Vihiga

[-]
Postp.

Posta Rangers
-
Gor Mahia

[-]
Postp.

Tusker
-
Bandari

[-]
12:00

Dukagjini
vs
KF Llapi

[-]
12:00

KF Ulpiana
vs
Feronikeli

[-]
12:30

Prishtina
vs
Drita

[-]
14:20

Al Sulaibikhat
vs
Khaitan

[-]
14:20

Burgan
vs
Al Sahel

[-]
15:00

Hostert
vs
UNA Strassen

[-]
15:00

Jeunesse Esch
vs
Hesperange

[-]
15:00

Mondorf
vs
Differdange

[-]
15:00

Niedercorn
vs
Ettelbruck

[-]
15:00

Union Titus Petange
vs
Victoria Rosport

[-]
17:00

Fgura
vs
Pieta Hotspurs

[-]
13:00

Lija Athletic
vs
Pembroke

[-]
18:00

Senglea Athletics
vs
Luqa

[-]
14:00

Zejtun Corinthians
vs
Melita FC

[-]
15:00

Hibernians
vs
Floriana

[-]
17:00

Santa Lucia
vs
Balzan

[-]
10:30

Sliema
vs
Hamrun

[-]
18:00

Atlante
vs
Venados

[-]
23:00

Celaya
vs
Leones Negros

[-]
FT

Dorados de Sinaloa
1 - 0
Tepatitlan de Morelos

[-]
FT

Club Leon
2 - 1
U.A.N.L.- Tigres

[-]
17:00

Santos Laguna U20
vs
Cruz Azul U20

[-]
FT

Alacranes de Durango
1 - 0
Saltillo

[-]
FT

Cafetaleros
3 - 3
Coras

[-]
21:00

Inter Playa Del Carmen
vs
Yalmakan

[-]
21:00

Cuautla
vs
Ciervos

[-]
13:00

Buducnost
vs
OFK Petrovac

[-]
14:00

Decic
vs
FK Podgorica

[-]
15:00

Iskra
vs
Zeta

[-]
12:00

Rudar
vs
Jezero

[-]
12:00

Sutjeska
vs
Mornar Bar

[-]
14:30

Chabab Atlas Khenifra
vs
RAC Casablanca

[-]
14:30

Moghreb Tetouan
vs
Wydad Fes

[-]
14:30

TAS Casablanca
vs
Renaissance Zemamra

[-]
Postp.

ADO 20 Heemskerk
-
DEM

[-]
Postp.

ADO 20 Heemskerk
-
Gemert

[-]
Postp.

Blauw Geel
-
Groene Ster

[-]
Postp.

Gemert
-
Watergraafsmeer

[-]
Postp.

GVV Unitas
-
HVV Hollandia

[-]
Postp.

Oostzaan
-
EVV

[-]
Postp.

OSS '20
-
Hoogland

[-]
Postp.

UNA
-
Dongen

[-]
Postp.

USV Hercules
-
HV and CV Quick

[-]
Postp.

USV Hercules
-
HSC '21

[-]
13:30

AZ Alkmaar
vs
Sparta Rotterdam

[-]
15:45

Feyenoord
vs
Sittard

[-]
13:30

G.A. Eagles
vs
Twente

[-]
11:15

Waalwijk
vs
Nijmegen

[-]
Postp.

PEC Zwolle W
-
VV Alkmaar W

[-]
Postp.

PSV W
-
Feyenoord W

[-]
Postp.

Twente W
-
Den Haag W

[-]
Postp.

HFC
-
Jong Sparta Rotterdam

[-]
00:00

Diriangen
vs
Managua FC

[-]
FT

Esteli
2 - 0
Ferretti

[-]
20:00

Diriangen U20
vs
Juventus Managua U20

[-]
12:00

Akademija Pandev
vs
Bregalnica Stip

[-]
12:00

Borec
vs
Makedonija GP

[-]
12:00

FK Skopje
vs
Shkupi

[-]
12:00

Rabotnicki
vs
Renova

[-]
12:00

Shkendija
vs
Pelister

[-]
12:00

Struga
vs
Tikves

[-]
16:00

Bodo/Glimt
vs
Brann

[-]
16:00

Molde
vs
Lillestrom

[-]
16:00

Sandefjord
vs
Kristiansund

[-]
16:00

Sarpsborg 08
vs
Tromso

[-]
16:00

Stabaek
vs
Rosenborg

[-]
16:00

Stromsgodset
vs
Haugesund

[-]
16:00

Valerenga
vs
Mjondalen

[-]
16:00

Viking
vs
Odd

[-]
22:00

Tauro
vs
Alianza

[-]
21:00

12 de Octubre
vs
Sol de America

[-]
21:00

Guarani
vs
Cerro Porteno

[-]
21:00

Libertad Asuncion
vs
River Plate

[-]
22:30

Nacional Asuncion
vs
Olimpia Asuncion

[-]
21:00

Sp. Luqueno
vs
Guairena FC

[-]
11:45

Arka Gdynia
vs
Stomil Olsztyn

[-]
14:00

Chrobry Glogow
vs
Widzew Lodz

[-]
17:00

GKS Jastrzebie
vs
Korona Kielce

[-]
11:00

Garbarnia
vs
Wisla Pulawy

[-]
17:00

GKS Belchatow
vs
Ruch Chorzow

[-]
11:00

Lech Poznan 2
vs
Pruszkow

[-]
15:00

Motor Lublin
vs
Slask Wroclaw 2

[-]
11:00

Pogon Siedlce
vs
Hutnik Krakow

[-]
19:00

Cracovia
vs
Legia

[-]
Postp.

Radomiak Radom
-
Piast Gliwice

[-]
16:30

Zaglebie
vs
Lech Poznan

[-]
15:00

Alvarenga
vs
Salgueiros

[-]
15:00

Berco
vs
Tirsense

[-]
15:00

Camacha
vs
Maria de Fonte

[-]
11:00

Camara de Lobos
vs
AD Limianos

[-]
15:00

Condeixa
vs
Fontinhas

[-]
15:00

Ferreira de Aves
vs
Castro Daire

[-]
15:00

Gouveia
vs
SC Espinho

[-]
15:00

Idanhense
vs
Peniche

[-]
15:00

Imortal
vs
Esperanca de Lagos

[-]
15:00

Juv. Evora
vs
Olhanense

[-]
15:00

Loures
vs
Sintrense

[-]
17:00

Marinhense
vs
SB Castelo Branco

[-]
15:00

Moncarapachense
vs
Louletano

[-]
11:00

O Elvas CAD
vs
Operario

[-]
11:00

OS Belenenses
vs
CD Rabo Peixe

[-]
15:00

Paredes
vs
SC Vila Real

[-]
15:00

Pero Pinheiro
vs
Sacavenense

[-]
15:00

Pinhalnovense
vs
Serpa

[-]
15:00

Sao Martinho
vs
Santa Marta Penaguiao

[-]
15:00

SC Mirandela
vs
Amarante

[-]
15:00

Sertanense
vs
Oleiros

[-]
16:00

Sporting Ideal
vs
Coruchense

[-]
15:00

Uniao de Coimbra
vs
Leca

[-]
15:00

Uniao Montemor
vs
FC Barreirense

[-]
15:00

Valadares Gaia
vs
Gondomar

[-]
15:00

Vila Mea
vs
Macedo de Cavaleiros

[-]
15:00

Vilaverdense
vs
U. Madeira

[-]
15:00

Vitoria Sernache
vs
SC Praiense

[-]
11:00

Caldas
vs
Amora

[-]
15:00

CDC Montalegre
vs
Canelas 2010

[-]
15:00

Sanjoanense
vs
AD Fafe

[-]
15:00

Torreense
vs
Alverca

[-]
11:00

Vitoria Guimaraes B
vs
Felgueiras

[-]
20:30

Braga
vs
Estoril

[-]
18:00

Gil Vicente
vs
Famalicao

[-]
15:30

Santa Clara
vs
Arouca

[-]
14:00

Covilha
vs
Chaves

[-]
20:30

Mafra
vs
SC Farense

[-]
11:00

Penafiel
vs
Academica

[-]
15:30

Trofense
vs
Academico Viseu

[-]
13:00

Al Rayyan
vs
Al Wakra

[-]
15:10

Shamal
vs
Umm-Salal

[-]
19:30

FCSB
vs
UTA Arad

[-]
11:30

Mioveni
vs
Sepsi Sf. Gheorghe

[-]
14:00

U Craiova 1948
vs
FC Voluntari

[-]
11:00

SR Brasov
vs
Cetate Rasnov

[-]
11:00

Minerul Costesti
vs
CSO Filiasi

[-]
09:00

Baia Mare W
vs
CSS Targoviste W

[-]
09:00

Piros Security W
vs
Universitatea Alexandria W

[-]
13:30

Dynamo Moscow
vs
Ufa

[-]
11:00

Khimki
vs
Arsenal Tula

[-]
13:30

Nizhny Novgorod
vs
Rubin Kazan

[-]
16:00

Sochi
vs
Krasnodar

[-]
10:30

Gasogi United
vs
Espoir

[-]
13:00

Kiyovu
vs
Rayon Sport

[-]
13:00

Marines
vs
Bugesera FC

[-]
14:00

Murata
vs
Folgore

[-]
14:00

Tre Fiori
vs
Faetano

[-]
12:00

Dundee Utd
vs
Celtic

[-]
15:00

Livingston
vs
Hearts

[-]
16:10

Glasgow City W
vs
Celtic W

[-]
Postp.

Excellence
-
ASEC Ndiambour

[-]
Postp.

Linguere
-
Generation F.

[-]
Postp.

Pikine
-
Mbour Petite Cote

[-]
Postp.

US Goree
-
Teungueth

[-]
16:00

Backa
vs
Loznica

[-]
16:00

Graficar Beograd
vs
Rad Beograd

[-]
16:00

IMT Novi Beograd
vs
Buducnost Dobanovci

[-]
16:00

Macva
vs
Javor

[-]
12:00

Mladost GAT
vs
Sremska Mitrovica

[-]
12:00

Timok
vs
Zeleznicar Pancevo

[-]
16:00

Zarkovo
vs
FK Indjija

[-]
16:00

Zlatibor Cajetina
vs
Kabel Novi Sad

[-]
16:00

Cukaricki
vs
Kolubara

[-]
16:00

FK Vozdovac
vs
Vojvodina

[-]
12:30

Napredak
vs
Crvena zvezda

[-]
14:45

Partizan
vs
Novi Pazar

[-]
16:00

Proleter
vs
Metalac

[-]
16:00

Radnik
vs
Radnicki 1923

[-]
16:00

Sp. Subotica
vs
Mladost

[-]
16:00

TSC Backa Topola
vs
Radnicki Nis

[-]
16:00

Zilina
vs
Trnava

[-]
12:00

ND Gorica
vs
Drava

[-]
12:00

Bravo
vs
Radomlje

[-]
16:00

Domzale
vs
O. Ljubljana

[-]
13:30

Cape Town Spurs
vs
TS Sporting

[-]
13:30